współpraca

napisz: info@refreszing.pl


Jeden z wspisów w cyklu na blogu,klik
Jeden z odcinków na Youtube:PROWADZIŁAM

akcję BABSKI REFRESZING ZE ŚNIEŻKĄ
WSPÓŁPRACOWALIŚMY
NASZ BLOG


Refreszing to miejsce, gdzie piszemy o budowie naszego domu, wnętrzach, meblach, projektach DIY oraz lifestyle'u. O urządzaniu przestrzeni, o odświeżaniu mebli. Doradzamy i edukujemy. Od prawie czterech lat udaje nam się systematycznie powiększać grono Czytelników, których chcemy inspirować do pięknego urządzania się. Na naszym blogu nie ma tylko białych ścian i prostych rozwiązań. Odważnie sięgamy po niesztampowe projekty.


CZYTELNICY 


Blog miesięcznie wyświetlany jest ok 50 000 razy. Co To średnio  25 000 Unikalnych Użytkowników, z czego 85% to Kobiety, a prawie połowa z nich jest w wieku 25-34 lata. Interesują się głównie segmentem HOME&GARDEN, a w nim sekcjami: "home decor" oraz "home furnishings". Czytelniczki naszego bloga to Kobiety pracujące, również w zawodach : architekt, projektant, dekorator. Szukają rozwiązań i inspiracji do podejmowanych działań w zakresie urządzania wnętrz.

WIDZOWIE


Systematycznie rozwijamy swój kanał na Youtube. 64% moich Widzów to Kobiety, które średnio oglądają prawie 3 minuty video. 34% z nich jest w wieku 25-34 lata. 


NASZ FACEBOOK I INSTAGRAM


Z powodzeniem prowadzimy swojego fanpage'a. Obserwuje nas ponad 16.000 osób. Posty publikowane na tym kanale docierają do 30.000-60.000 osób. 

Działamy również na instagramie. Na tym kanale śledzi nas ponad 6000 osób. Nasze posty docierają do ok. 4500-5500 osób.

   Możliwości współpracy 

Jesteśmy kreatywnym zespołem, który posiada już bardzo duże doświadczenie i realizuje projekty na wysokim poziomie. Lubimy współpracę z Ludźmi i angażowanie Czytelników w kampanie sprawia nam po prostu przyjemność. Autorskie kampanie dla marek, jak np. akcja BABSKI REFRESZING, pozwalają nam stworzyć unikatowe treści dopasowane do strategii danej marki.

Chętnie poprowadzimy dla Twojej firmy warsztaty- z wykorzystaniem produktu, spotkania integracyjne, czy edukacyjne.


Możemy zareklamować Twój produkt tworząc kampanię promującą lub napisać jego ciekawą recenzję.

Przygotować tutorial "krok po kroku", zarówno na blogu, jak i na kanale Youtube.

Dekoracje i elementy wyposażenia wnętrz pokazujemy w kreatywnych stylizacjach,a wkrótce  na łamach naszego powstającego domu. Szablonowe sesje to nie my. Więc jeśli szukasz elementu WOW! połączonego z jakością- dobrze trafiłeś !

Nasze działania realizujemy na najwyższym poziomie. Uprzejmie informujemy firmy zainteresowane współpracą, iż podejmujemy wyłącznie działania komercyjne. Nie realizujemy projektów barterowych.

Relacje z prowadzonych przez nas warsztatów:

Warsztaty dla marki JYSK

Jeśli chcesz przesłać do nas list/paczkę,
skorzystaj z adresu naszego biura:
Domino Paula i Mariusz Drubkowscy
ul. Piotrkowska 203/205 lok.3
90-451 Łódź


Po szczegółowe statystyki zapraszamydo kontaktu mailowego:info@refreszing.pl