01.08.2017

Relacja z VII warsztatów. Stylizacja krzesła


W czerwcu, w naszej pracowni miały miejsce siódme, ostatnie warsztaty. Ale spokojnie. Ostatnie w tej pracowni i na czas letni.

Aktualnie w naszym życiu odbywa się huragan zmian. Przyspieszył temat budowy domu, już wkrótce więcej o tym przedsięwzięciu. A wraz z nimi zmienił się harmonogram następnych dwunastu miesięcy. Wiedząc też o tym, iż niebawem rusza modernizacja obiektu, w którym wynajmowaliśmy powierzchnię pod pracownię, postanowiliśmy do połowy wakacji ją opuścić.

Trochę nam żal, ale wszystkie 7 EDYCJI warsztatów było wyjątkowe! Tak, jak Uczestniczki i powstające pod ich rękoma mebelki. Była nauka na błędach, kreatywne pomysły, fantastyczne połączenia kolorów. To była świetna przygoda. 

Dzisiaj mam dla Was relację z tych ostatnich, przeprowadzanych w łódzkiej pracowni. Gdzie planujemy kolejne warsztaty? Jeszcze nie możemy Wam wszystkiego zdradzić. Aktualnie największy nacisk kładziemy na DOM, ale bez obaw- warsztaty i możliwość zdobycia refreszingowej wiedzy, wkrótce będzie dla Was dostępna.


Warsztaty, przygotowanie


Zawsze dokładaliśmy wszelkich starań, aby Uczestniczkom warsztatów refreszingowych było wygodnie. Aby wszystko było na miejscu i na czas. Tak wyglądały przygotowane krzesła na swoich stanowiskach.Narzędzia do malowania mebli


Nie da się ukryć, że bez odpowiednich narzędzi, nawet najfaniejszy mebel, czy najlepszą farbę możemy mówiąc najoględniej sknocić. Zawsze, przed rozpoczęciem warsztatów omawiamy odpowiednie narzędzia do malowania konkretnymi rodzajami farb.Niezmiennie, partnerem warsztatów były farby kredowe EVERLONG. To samowoskujące farby kredowe, których używam już od kilkunastu miesięcy i bardzo lubię z nimi pracować.Cieszę się, że Dziewczyny sięgnęły po wzory, kolory, mieszały i miksowały, aż uzyskały następujące efekty:

Jeśli chcecie zobaczyć relację video, z radością odsyłam Was na nasz rosnący kanał na Youtube. Ps. Poza newsletterem, dotyczącym najnowszych treści, powstał też newsletter, który powinniście widzieć na prawym pasku. Jeśli nie chcecie by ominęły Was terminy warsztatów, zapisujcie się koniecznie!
« Nowszy post Starszy post »

Komentarze