13.06.2017

Relacja z VI warsztatów. Stylizacja szafek nocnych
Stało się! Szóste warsztaty za nami :) Aż nie mogę uwierzyć ile cudownych mebelków stworzyły Uczestniczki, chyba powstanie jakaś zbiorcza publikacji o tych cudeńkach, chcecie?

Dzisiaj zabieram Was w najbardziej kolorową podróż spośród wszystkich warsztatów. Każda szafeczka to inny styl, wykonanie, połączenia kolorów, wzorów. Ilekroć jestem zdania iż 

wszystko już było 


zostaję zaskoczona pomysłowością Uczestniczek ! A podczas tych warsztatów również Małego Pomocnika Stefana <3
W pracowni pojawiło się 8 Wyjątkowych Dziewczyn 


Szafeczki przed ich stylizacją były po prostu mierne. Ale Kobiety potrafią! W ruch poszły farby Everlong. Dzięki samowoskującym farbom kredowym praca szła szybciej. Chociaż bez klopsów się nie obyło i jedna z szafek zamiast dwukrotnego malowania, była malowana czterokrotnie ;) Tak to już jest ze starymi meblami. Farba może być świetna, ale każdy mebelek ma inną historię. Nie jesteśmy w stanie jej odczytać do końca :)

Stefan dzielnie przygrywał nam na puszkach farb :)


Do stylizacji mebli niezbędne są wręcz nowe uchwyty. Potrafią diametralnie zmienić wygląd mebla. Piękne gałeczki przyjechały do Nas ze sklepu Regałka.

Piękne i niepowtarzalne wzory tapet pochodzą z Tapety-sklep.com


Takie zadowolone miny Uczestniczek, tutaj Weroniki,
która była już na kolejnych warsztatach z rzędu, są najcenniejsze !


Warsztaty stylizacji mebli


To jedna z moich ulubionych form dzielenia się wiedzą. Ale nie jedyna ;) Nie zawsze termin jest dogodny dla Wszystkich oraz poziom trudności adekwatny do możliwości. Jak się domyślacie już wkrótce będziecie mogli skorzystać z naszej oferty Warsztatów ON-LINE. Dajcie nam znać, co o tym sądzicie w komentarzach :) <3

Zobaczcie prace Dziewczyn przed i po


czyli w Waszych ulubionych zestawieniach, a na samym dole wpisu również link do filmiku, który powstał na warsztatach.


I jak podobają się Wam prace Uczestniczek ? Koniecznie napiszcie mi w komentarzu, która jest Wam najbliższa. I dajcie znać, czy podobnie jak JA, zostaliście totalnie zaskoczeni ? :) 

Gdybyście też chcieli/chciały, kreatywnie spędzić czas w mojej pracowni już 01/07 *pierwsza sobota WAKACJI, odbędą się ostatnie na tą chwilę WARSZTATY. Będziemy stylizować krzesełko :) ZAPRASZAMY- klik po więcej szczegółów :)

Zdjęcia oraz video wykonał Rafał Kowalik, 
któremu serdecznie dziękujemy <3


« Nowszy post Starszy post »

Komentarze