16.06.2017

Babski refreszing. Podsumowanie: tydzień dziesiąty.


Za dwa tygodnie akcja babski refreszing dobiegnie końca. Bo wszystko co dobre, kiedyś się kończy :) Ale nie ma tego złego. Już teraz wiem, czuję całą sobą iż była to wspaniała PRZYGODA ! Nie tylko dla mnie :)
Zanim jednak zbliżymy się do mety, mam dla Was jeszcze trochę nagród do rozdania, trochę motywacji do przekazania i jeszcze jeden wywiad, ostatni w cyklu czterech, do opublikowania (jadę na niego 24/06). Mam nadzieję, iż macie jeszcze ochotę na trochę babskiego refreszingu ? 

Tymczasem zabieram Was na przegląd kilkunastu z kilkudziesięciu prac z ostatniego tygodnia na naszej grupie babski refreszing, na facebooku.  Mam nadzieję, że odnajdujecie inspirację oraz motywację do działania. Dajcie mi znać w komentarzach, która praca przypadła Wam do gustu :)

Ja powoli odczuwam zaś zmęczenie. Prowadzenie takiej akcji, grupy, moderowanie, podsumowania,wywiady itd to OGROM pracy. Fantastyczne doświadczenie także, ale zdecydowanie przyda mi się urlop PO wszystkim <3 Póki co jednak, oglądam pasjami Wasze prace i sama szaleję w warsztacie, więc jeśli nie śledzicie mnie jeszcze na instagramie- nadrabiajcie.

To jak, które prace zainspirowały Was do działania? 

Uwaga!Dotychczas głosowania o nagrody specjalne od Śnieżki- zestawy farb MOJE DEKO odbywały się na grupie. Ale chcę, aby ostatnie głosowania miały miejsce na blogu. Zasady są te same, wybieracie pracę, która podoba się Wam najbardziej i wpisujecie jej numer w komentarzu :) Wygra pięć prac (z siedmiu poniżej przedstawionych), które zdobędą najwięcej Waszych głosów. Uwaga- jeśli nie macie konta na disquas i piszecie jako anonim, zostawcie w komentarzu swój adres email, bo rozdam wybranym koszulki. To jak? GŁOSUJEMY!
*wyniki 21/06/17 w środę na naszej BABSKIEJ GRUPIE *
Patronem akcji jest: Nowe produkty Śnieżki z linii Moje Deko 
(farby akrylowe do drewna w pojemnościach 125ml i 250ml
oraz spraye)

« Nowszy post Starszy post »

Komentarze