26.05.2017

Babski refreszing. Podsumowanie: tydzień siódmy.Akcja babski refreszing ze Śnieżką trwa nadal. Dla tych, którzy z jakiegoś powodu słyszą o niej pierwszy raz, napiszę w skrócie iż to kampania motywująca Dziewczyny i Kobiety do prac związanych z refreszingiem wnętrz, czy mebli :) Jest silna grupa na facebooku, do której musisz dołączyć już teraz-klik.  Zaś tutaj, na blogu, w każdy piątek pojawia się podsumowanie akcji, kilkanaście wybranych prac z grupy. Wszystko w specjalnej zakładce BABSKI REFRESZING <3

Miniony tydzień to ponownie gigantyczna liczba prac i inspiracji na naszej facebookowej grupie.  Ja dzisiaj ponownie zaprezentuję Wam tylko kilkanaście z nich. Jako, że sezon refreszingowy w pełni, jestem przekonana, że dodatkowa motywacja przyda się nam Wszystkim :)


Półmetek już za nami ;) A wiecie, co to znaczy ?
I to jeszcze nie koniec! To wszystko dla Was i dzięki Wam <3 Niech rośnie Nasza Babska siła <3 Jesteście wspaniałe !


Na dole znajdziecie również kilka zdjęć z drugiego wywiadu. Ale po więcej kadrów będziecie musieli pójść na YOUTUBE :) Poza tym mieszkanko Marty pojawi się w zupełnie oddzielnym poście :)
To jak? Zainspirowani? Czy tylko ja jestem w szoku i pod wrażaniem liczby Kobiet, które biegają z wiertarkami i pędzlami ? WOW !

Jedną z nich jest Marta. Odwiedziłam ją 20/05 i do dzisiaj jestem pod wrażeniem jej osoby- jest zbyt skromna na cuda, które tworzy! Jej córka, Lenka,  to bankowo przyszła Pani Prezydent ! A jej dom to synonim słowa retro :) Czułam się u niej, jak u siebie. Nie chciałam wychodzić. Zobaczcie wywiad z Martą i jej piękny dom.

Częścią naszego spotkania było wspólne malowanie. Malowałyśmy nowymi farbami akrylowymi do drewna i metali, do malowania i stylizacji mebli MOJE DEKO. To farby Śnieżki, które możecie kupić w sklepie internetowym. A niebawem również w marketach.


W ofercie są farby w pojemnościach 125 i 250ml, oraz cudowne multispraye- trudno o dobry spray, ten mam sprawdzony i mogę go Wam z czystym sumieniem zarekomendować :)


Marta, wspólnie z córką Lenką wybrały piękny, głęboki zielony (zieleń E019) oraz miętę (mięta E015).


Nasze wspólne malowanie jest również częścią filmu :) Znajdziecie go na dole wpisu :)Same farby dostępne są w 20-stu ślicznych kolorach,a  nieduże pojemności są idealne do prac z mniejszymi dekoracjami, jak ramki, krzesła, taborety, nieduże szafeczki itp.Powstała taka oto urocza półeczka, a ja tym samym zapraszam Was do oglądania filmiku z domu Marty i OBOWIĄZKOWO zostawiacie kciuki w górę, subujecie mój kanał i piszecie miłe słowo w komentarzu <3 Ok?
Poza tym, jak co tydzień, na naszej babskiej grupie trwa głosowanie o nagrody specjalne od Śnieżki, dołączcie do Nas!

Patronem akcji jest: Nowe produkty Śnieżki z linii Moje Deko 
(farby akrylowe do drewna w pojemnościach 125ml i 250ml
oraz spraye)
« Nowszy post Starszy post »

Komentarze