02.05.2017

9 ostatnich refreszingów. PodsumowanieNa ten majowy weekend mam dla Was zestawienie moich ostatnich 9 prac, które wykonałam. Nie pytajcie czemu nie 10 ? :) Tak sobie wybrałam dla Was :D


Część z Was jest na blogu od dawna, ale część z Was to Nowi Czytelnicy. Chciałabym Was w ten sposób zaprosić również do zwiedzania- przeglądania bloga, bo naprawdę sporo już tych mebelków zrobiłam :)

Nie masz pomysłu na komodę?


Nie trzeba malować całego mebla dla uzyskania fajnego efektu. Można tylko korpus, tylko front, jeden wybrany element. Bardzo lubię tą nieoczywistą metamorfozę. Mam nadzieję, że Was zainspiruje ;) Tutaj cały proces oraz tutaj tutorial.

Trochę dżungli w domu


Ja cieszę się z mody na "jungle style", chociaż kiedyś- uwaga- nie lubiłam roślin. Cóż.. Ten etap dawno za mną i dzisiaj poszukuję każdej możliwości na dodanie palm w mieszkaniu. Ta witrynka, od Babci, to jedno z moich ulubionych "palmowych miejsc" w domu :) Zobaczcie cały post, i tutorial video


Wysoki połysk- co ja z tym zrobię?


Jestem zwolenniczką rozwiązań prostych i fajnych. Kiedy nie mogę się czegoś pozbyć (lakier), szukam sposobu na jego zamalowanie. W taki sposób, z brązowej poczwarki powstała biała komoda do kuchni :) Cały wpis tutaj. Video obczaicie niebawem na moim Youtube. 


 Meble dla dzieci- znudziły Ci się?


Malowanie farbami kredowymi lub akrylowymi pozwoli Ci odczarować największego brzydalka. Tym razem krzesełko, które póki co, widzieć mogliście wyłącznie na moim kanale, klik

Od stolika do biurka


Zmiana funkcji mebla to moje ulubione przedsięwzięcia. Było biurko, jest stolik. Yyy nie, odwrotnie :) Post - krok po kroku i tutorial. Oglądajcie!


Nie bój się koloru !


Nie byłabym sobą, gdybym od czasu do czasu nie zafundowała Wam czegoś po petardzie. Tak też było z tą szafeczką, zdecydowanie wyszła kozacko. Nawet jeśli nie lubicie różowego- musicie to przyznać. W lewo post-klik, w prawo tutorial- klik.Malowane geometrycznych wzorów


Tak, Ty też potrafisz. Uwierz mi! To proste niczym konstrukcja.. sam/a wiesz czego :) Jeśli nie wierzysz- zobacz wpis, albo obejrzyj tutorial. I pochwal się efektami :)


Jeszcze jakiś pomysł na szafkę nocną?

No pewnie :) I to nie jeden. Ta z zewnątrz wygląda dość "spokojnie", ale ma szalony środek. Sprawdźcie sami. Tutaj post, a tutaj video. Btw jest na sprzedać. (199, piszcie na maila refreszing@gmail.com)


A może jeszcze troszkę dżungli?


Tajniki prostego tapicerowania, fajne tkaniny i dość egzotyczną metamorfozę odnajdziecie tutaj -post, oraz tutaj- tutorial. 


Która z prac się Wam najbardziej podoba?
Chcecie kolejne zestawienia?
Będzie w jednym miejscu kilka prac. Może następnym razem 6 - jeszcze nie wiem :)
« Nowszy post Starszy post »

Komentarze