01.04.2017

Targi Nieruchomości i Budowy domu. Mamy nowinkę!


Kochani, mamy dla Was newsa! News Was bije po oczach, więc pozwólcie, że zanim zaleję Was swoją radością i nowinkę rozpiszę, to powiem Wam coś o Targach Nieruchomości i Budowy domu.

Aktualnie w Łodzi, (01-02 kwietnia), odbywają się ww targi. Podczas tego wydarzenia, możecie zapoznać się z aktualną ofertą zarówno deweloperów, jak i pośredników. Co ja zastałam ? I czy warto szukać takich targów w swoim mieście?Po pierwsze sądziłam, że rozwiązań dla domu będzie trochę więcej. Mówiąc wprost liczyłam na proporcję 50/50. Wystawców z tzw. "wykończeniówką" tudzież asortymentem do dekoracji nie było aż tak wielu. Szkoda. Nieruchomość i jej wykończenie to usługi komplementarne.


Dla mnie, ponieważ pracuję również w zawodzie pośrednika nieruchomości,  świetnie było zapoznać się w jednym miejscu z nowo-powstającymi inwestycjami. W mieście Łodzi dalej sporo się buduje. Zarówno w centrum, jak i na obrzeżach. Mając na uwadze potrzeby swoich Klientów, chciałam poznać przedstawicieli firm deweloperskich i nawiązać współprace.


Jeśli jesteście na etapie podejmowania decyzji o kupnie mieszkania, czy domu, w szczególności z rynku pierwotnego, koniecznie znajdźcie podobne wydarzenie w Waszym rejonie. Zapoznacie się z tymi inwestycjami, które już są oddawane, ale także tymi planowanymi. Macie wówczas szansę na zniżki i rabaty.

Prawda jest taka, iż właśnie na takich targach możecie poznać "swojego" przyszłego dewelopera ;) My mieliśmy fart, że ktoś nam mocno ograniczył poszukiwanie wymarzonego domku, czy działki. Lecz gdyby się tak nie stało, właśnie na takim spotkaniu wpadlibyśmy na ofertę, która nas przekonała :)

Na samych targach, cieszył mnie fakt, iż większość wystawców z wykończeniówki oraz dekoracji to firmy lokalne! Wspaniale. Nie mogłam sobie nie pozwolić na zapoznanie się ze wszystkimi :) Piękne rozwiązania dla okien, żaluzje, drzwi, podłogi. Oglądałam, pytałam i umawiałam się na spotkania, bo..

Bo jak już wiecie, od początku samego wpisu podjęliśmy decyzję z Mariuszem o budowie domu  <3Szczere pole, które widzicie, to jeszcze nie nasza działka i fundamenty, ale o tym wszystkim też Wam opowiemy :) Oczywiście powstanie cały dział dla tego przedsięwzięcia, bo nie wyobrażam sobie aby było inaczej :)Część z Was pewnie zadaje sobie pytanie: jak to? Paula, która jest mieszczuchem? Dom? Skąd pomysł?
Słowo, że dowiecie się absolutnie wszystkiego :) Blog roz-buduje się o potężny temat. Przed nami tyle decyzji i wyborów, ja już nie mogę się doczekać,a Wy?Oczywiście, jak przed każdym remontem, tak teraz, ja jestem już jedną nogą w fazie dekorowania, która pewnie milion razy się zmieni, a do tego będzie to dla Nas operacja logistyczna. Czeka Was mnóstwo postów w tej serii, rozpoczną się niebawem. Zaś w nadchodzącym tygodniu...... startuje akcja BABSKI REFRESZING ! Edycja druga i powiem Wam- to będzie petarda, pod każdym względem. Zapinajcie pasy i już dzisiaj dołączcie do specjalnie utworzonej grupy na facebooku, gdzie możecie... Nie! Musicie! Dzielić się swoimi pracami :) Oficjalny start 07/04, ale jeśli nie chcecie by ominęły Was pierwsze newsy, niespodzianki, nagrody, nie może Was tam zabraknąć już teraz <3
« Nowszy post Starszy post »

Komentarze