21.10.2016

Refreszing na YOUTUBE, czyli mój kanał o odświeżaniu wnętrz i mebliKochani, dzisiaj zapraszam Was po kilka cennych informacji dotyczących mojego kanału na YOUTUBE :) Część z Was o nim wie, a część zapewne nie. Wszak przybywa Was tutaj, na bloga bardzo dużo, co tydzień, co miesiąc, i nie chciałabym aby umknęło Wam tyle dobra!
W jednym zdaniu chcę Wam powiedzieć, dlaczego założyłam kanał: UWIELBIAM GADAĆ. Wydaje mi się, że jestem w stanie sporo więcej przekazać na 2 czy 12 minutowym filmiku, więcej konkretów, obrazów, siebie samej, niż w najdłuższym poście na blogu. Kanał na Youtube jest dla mnie bardzo ważny, bo czuję, że mogę się z Wami komunikować w taki sposób, w jaki lubię. Nie zrozumcie mnie źle, nie mam nic do pisania postów, czy podnoszenia swoich kwalifikacji w zakresie fotografii, jako takiej, ale uwielbiam nowe wyzwania i tam mogę Wam dać WIĘCEJ!


Blog jest o wnętrzach, meblach i projektach DIY, czy
o tym samym jest mój kanał na Youtube?


Po trosze tak. Ale tak, jak na zdjęciu oddajemy jeden wymiar, a w obrazie już dwa, tak właśnie, dla pojęć: wnętrza, meble, diy, na kanale na Youtube pojawią się nowe wymiary. Mogę nie tylko pokazywać Wam wnętrze, ale np. też je omówić. Opowiedzieć Wam więcej. Lub pokazując odświeżenie mebla- na blogu mogę zawrzeć kolejne kroki w poszczególnych zdjęciach, resztę musicie sobie do wyobrazić, zaś na filmie? Nie ma ograniczeń. Pokazuję Wam wszystko ;)

Reasumując. Na moim kanale na Youtube znajdziecie :


HAULE ZAKUPOWE

Pokazuję Wam na filmikach, co ostatnio kupiłam, w jakim sklepie, i ile to mniej więcej kosztowało. Macie dzięki temu możliwość być na bieżąco w nowych seriach sklepowych, a także podpowiadam Wam, jak nie przepłacać za dodatki do wnętrz. Ale nie tylko! Na Youtube wychodzę daleko poza zakres wnętrz. Pojawią się więc też haule z innych niż wnętrzarska dziedzin ;)

ROZMOWY O WNĘTRZACH

Podczas filmiku, pokazując Wam konkretny np. mebel, który odpicowałam, chętnie opowiadam o inspiracji, pokazuję szerszy kadr wnętrza, bo chcę inspirować Was do otaczania się ładnymi przedmiotami, w budżetowych rozwiązaniach. Ten dział na YOUTUBE będzie się rozrastał o porady i konkretne case'y, na podstawie których omówimy sobie wiele błędów i problemów, na jakie napotyka się podczas urządzania.


PORADY O ODNAWIANIU MEBLI

Nie restaurowaniu, tylko odnawianiu, odświeżaniu. Podzielę się z Wami dziesiątkami mebli, które przewinęły się i jeszcze przewiną przez moją pracownię. Podam Wam konkretne tipy dla konkretnych przypadków, ale też omówię generalne zasady.
Przed Wami testy, różnice w farbach, impregnatach.
Rozwiązywanie problemów i inspirowanie się.

URZĄDZANIE WNĘTRZ

Na przykładzie swojego mieszkania, pokazuję Wam, jak urządzać wnętrza. Jak łączyć kolory, wzory, różne meble. Jak urządzać nieduże, blokowe balkony, jakie wybrać kwiaty, jak ustawić meble.
Ta część kanału będzie się mocno rozrastać- nie zapomnijcie mnie zasubskrybować!


Kiedy pojawiają się nowe filmy?

Filmiki wrzucam raz w tygodniu!
Niech Was nie ominie żadna, nowa produkcja!

Wrzucam Wam też zestawienie DZIESIĘCIU, najpopularniejszych video na moim kanale, dajcie znać czy się zgadzacie, czy wybieracie zupełnie inny filmik? Czekam na Wasze komentarze:

Ps. Na kanale jest nowy film, z testem samowoskujących farb kredowych i nową metamorfozą stoliczka kawowego :D
Tak więc ten- KLIK!

« Nowszy post Starszy post »

Komentarze