08.04.2016

Metamorfozy przed i po. Marzec '16


Nowy cykl na blogu przypadł Wam do gustu. Metamorfozy lutego pokazałam Wam w tym wpisie- klik. Ogromnie mnie to cieszy, bo to nie koniec nowości,które w nowym sezonie zobaczycie na refreszing.pl ;) Co jeszcze na Was czeka? Od czego zacząć: metamorfoza sypialni, balkonu- wąskiego, proste tutoriale DIY w formacie video, a także wyczekiwana druga edycja akcji babski refreszing. Jesteście gotowi?

Nadmienię, że w aplikacji snapchat, znajdziecie mnie pod hasłem: refreszing, a tam wszystko na bieżąco! I pamiętajcie też o subskrybowaniu mojego kanału na Youtube. Tą część komunikacji z Wami chcę w tym roku rozwinąć najmocniej, i tam większość refreszingów zobaczycie jako pierwsi ;)Chciałam też w jednym zdaniu wyjaśnić, skąd pomysł na ten cykl. Otóż przekopując meandry internetu, natrafiam czasami na niesamowite prace. Niesamowicie proste, a efektowne, niesamowicie pracochłonne. I każda z nich mnie zachwyca. Od początku zresztą zakładałam iż refreszing  ma być miejscem, gdzie możecie się zainspirować nie tylko moimi działaniami/wykonami, ale także poznać inne,zdolne dziewczyny :) 

Jako, że wiosna w pełni, mam nadzieję, że znajdziecie multum inspiracji do działań we własnych czterech ścianach i nie zapomnijcie, jak już coś zrefreszingujecie, pisać do mnie na maila refreszing@gmail.com :)


1. Marta, z Domku przy lesie, przeszła samą siebie. Pomalowała panele. Trzymajcie się mocno! 
2. Mówię Wam, piszcie do mnie, tak odezwała się Marzena, czytelniczka i jej zjawiskowa metamorfoza liska, ląduje w metamorfozach marca :3. Katarzynę również poznałam na instagramie . Jej odnowiona komoda, wykorzystana jako siedzisko w przedpokoju jest urzekająca:4. Uwielbiam kreatywne pomysły na magazynowanie przedmiotów. Skrzynki już znacie. A kuferki? Mamusia muminka szpetny kufer przemieniła w świetny przedmiot:5. Znudziła Was łazienka? Ale nie chcecie wydawać tysięcy złotych na wymianę płytek? Możecie je przemalować!
Ola, z Czarno biały domek powaliła mnie na kolana!Mam nadzieję, że jesteście zainspirowani.
To są dla mnie refreszingi pełną parą! Po prostu mam ochotę uściskać autorki, za pomysłowość, odwagę, kreatywność.
« Nowszy post Starszy post »

Komentarze