26.04.2016

Metamorfoza tacy śniadaniowej DIY. Klejenie tapety do mebla


Sezon balkonowy został u Was rozpoczęty? Korzystaliście wcześniej z pięknej pogody, czy teraz w kurtkach puchowych doczyszczacie parapety?
Żarty na bok! Wracaj, ciepła, cudowna wiosno, bo przy tym wiatrzychu nosa się nie chce wystawić nawet za okno, prawda? :)Nie mniej, jeśli jesteście zahartowani i do majówki, chcecie balkony ogarnąć, to odsyłam Was do poprzedniego wpisu, jak odświeżyć balkon (moje nauczki z minionego roku), meble i dodatki (czyli jakie materiały możemy stosować na balkonie, często o to pytacie;), jak przerobić zwykłe plastikowe doniczki (proste DIY) i pierwsza część metamorfozy Wąskiego, czyli mojego balkonu, TEGOROCZNA :)

I tak sobie pomyślałam, że skoro ciężko się zmusić do wyjścia na balkon i prac na nim, to zrobimy dzisiaj razem fajny refreszing zwykłej tacki śniadaniowej. Wystarczyła farba, kawałek tapety, i lakier, bo chciałam zabezpieczyć tackę, by mogła na balkonie służyć za stoliczek ;) Ponadto, bardzo często pytacie, jak ja kleję tapetę do mebla, na jaki klej, czym zabezpieczam, odpowiedzi na te pytania znajdziecie w filmiku ;) A tutaj prosty przepis foto:


I jak wyszło? Mi się bardzo podoba, powiem nieskromnie ;)
Tapeta oczywiście gra pierwsze skrzypce, ale niebieski kolor, oraz skarpetki dają fajny look całości. Jak Wam  się podoba taki stoliczek na balkon? :)

Naturalnie powstały nowy odcinek video, na mój refreszingowy kanał, odsyłam tam Was i gorąco zachęcam do subskrybowania ;)
Większość filmików ląduję tam wcześniej niż post na blogu ;)
Odpowiadam na pytania : jak kleić tapetę do mebla :


Widzimy się w piątek, mam nadzieję nadawać do Was wówczas już z nad jeziora Ołów. Mazury, welcome to!

I takie przed i po jeszcze:Ściskam!« Nowszy post Starszy post »

Komentarze