13.02.2016

Prezent dla faceta na Walentynki. Pakowanie prezentu.
Rzutem na taśmę, ale nie dało rady wcześniej. Jeśli zastanawiacie się i jakimś cudem jeszcze nie macie upominku dla swego lubego, podam Wam patent, który sprawdzi się dla każdego: od wędkarza przez technika amatora. Bo marzeniem każdego małego chłopca jest być niczym Indiana Jones i posiadać swój ...Scyzoryk. Taki prezent na Walentynki dla faceta z pewnością się sprawdzi. Problem mają tylko te z Nas, które już kiedyś podarowały scyzoryk. Dla faceta to atrybut. Uwierzcie mi, ucieszy się. Za pomocą kawałka papierku w serduszka, taśmy, zwykłego kartoniku, odrobiny papieru pakowanego i mazaka, z kartką i życzeniami zapakowałam narzędzie swojemu M. :


Jeśli nie macie kartki w serduszka, wykorzystajcie zwykły papier z drukarki i domalujcie jakiś sympatyczny, czuły dla Was akcent:) Takim papierem owinęłam pudełko scyzoryka, aby M. nie wiedział, co dostał, po otworzeniu pudełka:


Do tekturowego kartoniku włożyłam papier. To papier, w który było zapakowane szkło w sklepie, taki papier z pewnością macie w domu, po kwiatkach czy innych zakupach:


Obwinięty papierem scyzoryk do pudełka, na górę kartka z wyznaniem moich najskrytszych uczuć wobec tego dżentelmena. Ps. Kocham Go. Co on ze mną ma, to jak mawiają niektórzy, jego życiowa pokuta :) Dom wariatów na kółkach. Jeszcze te moje skoki zdrowotne na drugą stronę. No biedny jest i zasługuje na to,co najlepsze <3


Pudełeczko obwiązałam zwykłym sznurkiem.


Ażeby zniszczenia kartoniku, tak nie rzucały się w oczy, dodałam od siebie:


A teraz proszę kliknąć, i zobaczyć, (pobierzcie darmową aplikację VINE) jak podczas tego tutka nakręciłam filmik poklatkowy. W tej aplikacji, wiele zdolnych, kreatywnych ludzi pokazuje w 6 sekund tutoriale. Są też kanały komediowe i inne. Tylko nie oglądajcie filmiku JEDEN RAZ. Cała zabawa polega na tym aby włączyć i by się kilka razy zapętlił. Wtedy macie szanse dostrzec zabawę, jaką jest ta aplikacja. 

...
.....
...

I jak Wam się podoba? Co Wy podarowałyście swojej połówce? Ręcznie robiony prezent? Kupny? Ugotowany ? :) Ja z tym ostatnim bym raczej świata nie zawojowała :) 
Facetowi scyzoryk zawsze się przyda, a to w samochodzie, a to na rybach. 

W poniedziałek mam dla Was niespodziankę, w sumie dla siebie też, bo ciekawa jestem, co o tym powiecie. Wpadajcie koniecznie o 20:00 nic więcej nie zdradzę. No chyba, że śledzicie mnie na snapchat, to już wiecie. Tak czy siak, musicie być :)


Życzę Wam wspaniałych Walentynek i chciałam się Wam pochwalić, że w wydaniu weekendowym Gazety Wyborczej się znalazłam! W doborowym towarzystwie, w świetnym artykule o rzemiośle i projektach DIY. 


« Nowszy post Starszy post »

Komentarze