23.12.2015

Ostatni, odcinek 9 serialu Home Refreszing. To już koniec!


Ho ho! Pewnie jesteście już na ostatniej prostej przygotowań przedświątecznych. Odpocznijcie chwilę. Dokładnie kwadrans. Bo tyle trwa niespełna ostatni odcinek serialu, który dla Was przygotowałam.

Ale nie martwcie się, ostatni odcinek serialu o remoncie Home Refreszing, to tylko ostatni odcinek pierwszego sezonu. Ja kręcę dla Was drugi sezon, na który mam nadzieję jesteście gotowi. Ostatnie tygodnie spędziłam na kończeniu projektów w mieszkaniu, malowaniu ościeżnic, aranżowaniu przedpokoju, sypialni. Teraz, kiedy od Świętego Mikołaja dostałam, nowy obiektyw, zrobię Wam stos fantastycznych zdjęć.

Ostatni odcinek to już po prostu finał. Jest mnóstwo retrospekcji. Są moje plany na przedpokój, bo nie wiem, czy się domyślacie, ale chcę w tej przestrzeni,z odkrytym oknem, stworzyć milutki zakątek. A także pokazać Wam już mieszkanie po od tego punktu właśnie:) Nie mogę się już doczekać! Mieszkanie w tym 9 odcinku jest już prawie gotowe. Bałagan, który widzicie, jest wypadkową końcówki. Zobaczycie moją piękną drewnianą podłogę, a także cudowne, wręcz lśniące białe ściany. O wyborze koloru na ściany, pisałam tutaj. I mam nadzieję, że, piękna, wręcz oślepiająca biel, stanie się faktycznie świetnym tłem dla moich kolorowych i drewnianych mebli. Cieszę się, że wybrałam farbę ceramiczną, o której właściwościach pisałam Wam tutaj. Bo po testach, wiem, że nie ma dzisiaj lepszej technologii niż ta trzecia generacja. Farby Magnat Ceramic, świetnie spełniają swoją funkcję- odporności na plamy i ścieranie. Zapraszam Was na ostatni odcinek pierwszego sezonu:
Widzicie z pewnością olbrzymią przemianę. Tym razem nie pozostawię Was bez sowitej porcji zdjęć! A także, poniżej niespodzianka..

Zapowiedziany grant, to cały pierwszy sezon.. W jednym odcinku! Jeśli już porządnie się napracujecie przed świętami i będziecie chcieli sobie pół godzinki odpocząć, to usiądźcie wygodnie z herbatą i obejrzyjcie całą metamorfozę w jednym, ekstra długim odcinku! Będziecie po kolei widzieli, cały proces remontu.
Wesołych Świąt życzę Wam tym samym. Zapraszam Was po świątecznym weekendzie,w  poniedziałek, 28.12.br.
Bo szykuję dla Was kolejne kadry z mieszkania oraz niespodziankę.
Odpocznijcie sobie troszeczkę. Cieszcie wspólnym czasem
z rodziną, z bliskimi. Pijcie dużo pysznej herbaty, uśmiechajcie się do siebie, szanujcie zdrowie i doceniajcie, tych, których macie w okół siebie. Ściskam!
Publikacja powstała we współpracy z marką Magnat.


« Nowszy post Starszy post »

Komentarze