20.11.2015

Akcja babski refreszing dobiega końca. I co teraz?

Dziewczyny! Akcja #babskirefreszing powoli dobiega końca. Z początku wcale nie dawałam jej daty ważności. Rozpoczęła się we wrześniu i zupełnie nie spodziewałam się takiego obrotu spraw!

Po pierwsze, zaskoczyłyście mnie pozytywnym odbiorem. Czytelniczki i inne blogerki. Zupełnie nie liczyłam, na tyle ciepłych słów, uśmiechów, zapytań i ... hasztagów! Tylko do dziś dnia, na instagramie jest ponad 270 (!!!)  cudnych inspiracji, Waszych metamorfoz wnętrz/mebli/dekoracji. Pomysłów, prac w toku, realizacji. Poznałam nowe, wspaniałe Kobiety. Które albo parają się refreszingami po pracy, albo.. Zamieniły etat na refreszingi.  Wow! Przypomnę Wam wpisy o Oli i Aleksandrze, które odnawiają meble na potęgę! Jak cudnie jest się wzajemnie inspirować, motywować, wiedzą te z Was, które biorą udział w akcji. Dziękuję.


To już koniec?

Koniec I edycji akcji #babskirefreszing przypada na 30.11. Aby osłodzić Wam i sobie smutek, będziemy się bawić wówczas w Andrzejki, a ja mam nadzieję rozpakowywać kartony po remoncie w odświeżonym mieszkaniu;) Ale brody do góry! Macie jeszcze dziesięć dni aby wziąć udział. Więc wstawiajcie zdjęcia swoich prac: metamorfoz/tworzenia wnętrz/mebli/dekoracji z hasztagiem #babskirefreszing na facebooku lub instagramie. Do wygrania dalej są wspaniałe nagrody. Wszystkie szczegóły o aktualnych nagrodach znajdziecie w zakładce -> babski refreszing, w sekcji Sponsorzy.

Oficjalny finał I edycji nastąpi ... 

Na początku 2016r. :) Właśnie po Nowym Roku, kiedy opadną dla mnie emocje po przeprowadzce (planowanej na początek grudnia), wyciszy się świąteczna atmosfera, zamierzam.. Zorganizować spotkanie. Tak, tak. Nie przewidziało się Wam. I nie tyle zorganizować, co doprowadzić do skutku, bo planowanie już dawno trwa ;) Cieszycie się? Bo ja już nie mogę się doczekać! Szczegóły będę Wam przedstawiała etapami, bądźcie więc na bieżąco ;)

I edycja, to znaczy, że ?

No pewnie, że będzie druga edycja! Jak mogłoby jej nie być. Babski refreszing jest dla Was i o Was, a tak liczne grono fantastycznych Kobietek musi mieć powód do chwalenia się swoimi wykonami. Więc, nie martwcie się,w Nowym Roku ruszy II edycja. Prawdopodobnie na wiosnę;)

Czy mamy przestać dodawać hasztagi?

Absolutnie nie! Baza tworzona dzięki Wam i z Wami pod hasztagiem #babskirefreszing musi rosnąć! Mamy przez całą zimę inspirować się i motywować do działania. Tak aby nam się chciało chcieć i działać. Zgadzacie się?

Z tego miejsca muszę Wam powiedzieć:

D Z I Ę K U J Ę !

To dzięki Wam, Waszym zdjęciom, pracom, hasztagom, znaleźli się wspaniali sponsorzy nagród dla Was ufundowanych i wszystkim im pragnę z całego serca pogratulować. Tak, pogratulować partycypowania w tak zacnej inicjatywie. Bo uważam, że akcja babski refreszing ma głębszy sens. Motywowanie się i wspieranie to dziś tak rzadko spotykane empatyczne emocje, że uwierzcie, tworzymy coś wielkiego!

Sponsorom możecie podziękować dając kciuka w górę na ich fanapage'ach. A uważam, że sobie na to zasłużyli. Wszyscy Oni tworzą rękodzieło pośrednio lub bezpośrednio. To małe sklepy/pracownie/manufaktury. Wesprzyjmy ich! Pst. to jeszcze nie koniec, trzech ostatnich sponsorów pojawi się lada moment na blogu, więc bądźcie na bieżąco!
Za 10 dni szersze podsumowanie z Waszymi, wybranymi pracami. Strzeżcie się, albowiem pojawicie się na blogu :)

A nagrodę, lampę WHITE EGG od Retro Outlet zgarnia
Ola Jakubiak. Gratuluję!

« Nowszy post Starszy post »

Komentarze