02.10.2015

Pierwszy sponsor, pierwsza nagroda w akcji #babskirefreszingNie jest lekko. Powzięłam się jednocześnie na niezłą ilość zadań, ale jestem tak pozytywnie zafiksowana, że nawet się nie boję :)


Remont rusza jutro rano, właśnie przenieśliśmy się z naszego mieszkanka do Babci (#obiadki #herbatki). I tak będziemy krążyć przez kolejne 4-6tygodni. Pracownia obecnie pełni funkcję magazynku, by być na bieżąco śledźcie mój instagram/snapa. 

A akcja babski refreszing wciąga! Na szczęście nie tylko mnie, widzę rosnącą ilość hasztagów i wtedy rosną mi skrzydła. Podziwiam Wasze prace, dziękuję za selfie z odznakami, pracuję nad kolejnymi, ściskam koleżanki blogerki, które wspomniały o akcji <3 i mam dla Was wspaniałą informację! Mamy pierwszego sponsora, mamy pierwszą nagrodę!


I jak Wam się podoba?
Lampa od MCN DESIGN. Industrialna, będąca synonimem re i upcyklingu, czyli refreszingu. Lakierowany, biały, ażurowy klosz i delikatnie miętowe, drewniane nóżki. Takiej lampy nie kupicie w żadnym sklepie ani nawet showroomie, bo powstała specjalnie dla Was. Jest więc jedyna i niepowtarzalna.

W jaki sposób walczycie o lampę?

1. Na facebooku koniecznie polubcie sponsora nagrody:
KLIK


2. Również na facebooku, pod postem dotyczącym nagrody-klik, wpisujcie się w komentarzach,
z odpowiedzią na pytanie:


"Z czego jest zrobiona ta lampa?"

Podpowiem Wam, że Marcina i jego projekt MCN Design przedstawiałam już Wam na blogu. Szukajcie, a znajdziecie, wszak dział Wasze projekty jest pełen Waszych pomysłów:)

Możecie udostępnić post na facebooku na swoich tablicach:)

3. Tutaj, na refreszingowym blogu, zostawcie odpowiedź w komentarzu poniżej.

4. Jeśli piszecie bloga, proszę o udostępnienie u siebie banerka:


Zasady są proste, ja i Marcin obserwujemy Wasze hasztagowe poczynania bardzo intensywnie, do 18.10.br. włącznie. Liczy się więc Wasza poprawna odpowiedź na pytanie "Z czego jest zrobiona ta lampa?" oraz Wasza aktywność, bo któraś  z Was z pewnością skradnie nasze recyklingowe serca!« Nowszy post Starszy post »

Komentarze