13.10.2015

Biżuteria dla mebli, czyli pracownia gałek DOT

Wiecie doskonale, że dwoję się i troję (żeby nie napisać- rozstrajam) celem zgrywania normalnej zawodowej aktywności, blogowania, pilnowania codziennie remontu i próbach ogarnięcia pracowni. Jednakże, patronowanie akcji #babskirefreszing jest moim priorytetem! 
Jakże mi miło przedstawić Wam kolejnego, wyjątkowego sponsora. Pracownię, w której powstaje biżuteria dla szaf, komód, wieszaków, czy czego Wasza duża zapragnie. Zapraszam Was do świata naturalnych materiałów i kolorów. Do sklepu dotgalki.pl.


Szukając manufaktur, które zechciałby partycypować w akcji babski refreszing, zależało mi na dobraniu takich nagród, które po pierwsze- sama chciałabym wygrać, po drugie- staną się dla Was nie lada gratką. Właśnie za takie uważam gałki z pracowni DOT, wykonane ręcznie, drewniane. Dopracowane i piękne, które będą stanowiły prawdziwą ozdobę dla mebla:


Wyobraźcie sobie starą komódkę, lub szafę, którą poddacie refreszingowi. Pomalujecie na pastelowy kolor albo przyozdobicie wzorzystą tapetą, zaś na koniec dopieścicie takim cudem? Z pewnością zrobi wrażenie!

 Tym samym wraz z pracownią Dot-biżuteria dla mebli chcę zaprosić Was do zabawy o dwie, piękne gałki,
w kolorze turkusowym <3
Aby je zdobyć wystarczy zrobić dwie rzeczy:

1. Koniecznie polubcie profil pracowni Dot na facebooku.
2. Wstawcie zdjęcie mebla, do którego wykorzystałybyście gałki,
na swoim facebookowym profilu lub na instagramie dodając:
#dotgalkipl     i    #babskirefreszing 

Zabawa trwa do 30.10.br Wyniki ogłoszę na blogu 31.10.br.
 Banalnie proste, prawda?
Czekamy na Wasze zdjęcia na FB i instagramie, nie zapomnijcie o hasztagach:) Bawcie się pysznie i cieszmy się witając kolejnego sponsora. Następni już czekają aby się Wam przedstawić :)

Życzę powodzenia i salutuję Wam wiertarką !« Nowszy post Starszy post »

Komentarze