27.03.2015

Grafiki do pobrania. Typografika - pomysł na prezent


Nie macie pomysłu na prezent? Wybieracie się na parapetówkę? A może chcecie dodać trochę charakteru swoim ścianom?


Modne grafiki, typografiki, plakaty


Wraz z modą na retro wróciło dekorowanie ścian plakatami. Tym razem zamieniamy ukochany boys band z lat 90-tych na proste formy. Grafik, posterów z filmu, w szczególności tych vintage, jest coraz więcej na polskich salonach. Bardzo podoba mi się ta moda. Możemy dopasować formę: np. plakat gastronomiczny, filmowy, czy kreskówka, do swojego charakteru i wnętrza. Znajdziecie mnóstwo takich propozycji w sklepach internetowych.

Typografia na prezent


Kiedy wybierałam się na urodziny przyjaciółki, nie mając konkretnego fajnego pomysłu na prezent, wpadłam właśnie na koncept zrobienia typografiki. Dopasowana do jubilatki sentencja, wydrukowana na ładnym papierze i włożona w antyramę prezentowała się tak:Typografika/plakat ZRÓB TO SAM


Jeśli chcielibyście sami zrobić tego typu grafiki, możecie skorzystać z takiego narzędzia, jakim jest CANVA. Opowiem Wam więcej o niej wkrótce. Tam tworzycie plik wybranego rozmiaru, zapisujecie jako PDF i jest to plakat gotowy do wydruku.
GRAFIKI DO POBRANIA


Dzisiaj, ja Was wyręczyłam i przygotowałam dla Was grafiki do pobrania. Kilka nowych i kilka, które zrobiłam jakiś czas temu (jeszcze w Photoshopie). Możecie je pobrać z mojego dysku google. Są w pliku PDF- gotowym do wydruku plakatu. Pamiętajcie, że grafiki możecie pobierać i drukować wyłącznie do domowego użytku.


Dajcie znać w komentarzu, czy się podobają? Jeśli tak, ponownie do nich za jakiś czas przysiądę. Tymczasem!
« Nowszy post Starszy post »

Komentarze