współpracaBLOG

Refreszing to miejsce, gdzie piszę o wnętrzach i meblach. O urządzaniu przestrzeni, o odświeżaniu mebli. Od dwóch i pół roku udaje mi się systematycznie powiększać grono Czytelników. Których chcę inspirować do pięknego urządzania się. Lub/i edukować do odświeżania mebli. 


CZYTELNICY 

Blog miesięcznie wyświetlany jest ponad 60 000 razy. Co daje 25 000 Unikalnych Użytkowników, z czego 85% to Kobiety, a prawie połowa z nich jest w wieku 25-34 lata. Interesują się głównie segmentem "home decor" oraz "home furnishings". 

WIDZOWIE


Systematycznie rozwijam swój kanał na Youtube. 64% moich Widzów to Kobiety, które średnio oglądają prawie 3 minuty video. 34% z nich jest w wieku 25-34 lata. 

Na moim blogu i YouTube wpisy/video pojawiają się systematycznie, w każdy wtorek i piątek lub częściej.


   Możliwości współpracy 

Jestem kreatywną osobą, która posiada już bardzo duże doświadczenie i realizuję projekty na wysokim poziomie. Lubię współpracę z Ludźmi i angażowanie Czytelników w kampanie sprawia mi po prostu przyjemność. Chętnie poprowadzę dla Twojej firmy warsztaty- z wykorzystaniem produktu. Ale także integracyjne, czy edukacyjne.

Mogę zareklamować Twój produkt tworząc kampanię promującą lub napisać jego ciekawą recenzję.

Lubuję się w tutorialach "krok po kroku", zarówno na blogu, jak i na kanale Youtube.

Dekoracje i elementy wyposażenia wnętrz mogę pokazać na sesji fotograficznej,a także na video (chociażby w postaci "room touru").

Nie współpracuję barterowo.

Relacje z prowadzonych przeze mnie warsztatów:Zobacz relację video z warsztatów w mojej pracowni:Relacja z drugich warsztatów:


Relacja z trzecich warsztatów: Dotychczasowa współpraca z markami:


Jeśli chcesz przesłać do mnie list/paczkę,
skorzystaj z adresu mojej pracowni:
Paula Adamska 
ul. Rewolucji 1905 roku nr 44
90-214 Łódź


Po szczegółowe statystyki zapraszam
do kontaktu mailowego:
info@refreszing.pl