29.12.2017

20 Ulubionych wpisów minionego roku. Podsumowanie 2017


Ten rok był iście szalony! Co roku, wydaje mi się, że pobiłam już swoje prywatne i zawodowe rekordy, że już się nie da więcej, po czym sama zaskakuję się motywacją, ambicją i realizacją wymarzonych celów.Rok za rokiem


Doskonale pamiętam, że końcówka 2016 roku, to był czas pogodzenia się z dwoma stratami, ale też celebrowanie. Radość ze ślubu, podróży i planowanie akcji BABSKI REFRESZING na gigantyczną skalę.

Na wszystkie wyzwania zapatrywałam się z niespotykaną dotąd siłą, chociaż jeszcze pod koniec 2016 nasze plany na założenie rodziny zostały przekreślone przez wielu lekarzy. Postawiłam więc sobie ambitne cele zawodowe, związane z blogiem, Youtubem i tym żyłam.

Początek roku 2017 to światełko w tunelu dla naszego rodzicielstwa. Moja kolejna (dziewiąta) operacja, która otworzyła nam drzwi do planowanego, długiego leczenia.

Pomimo tak poważnego przedsięwzięcia, plany zawodowe pozwoliły mi utrzymać w ryzach emocje i realizować się codziennie. To dzięki pracy przetrwałam trudne leczenie, dające i tak niewielkie szanse powodzenia. Koncentrowałam się zarówno mocno na sobie, jak na pracy. Wydaje mi się, że to było sukcesem samym w sobie i przyczyną do nie popadnięcia w szaleństwo.

Przed rozpoczęciem akcji BR i leczeniem daliśmy sobie kilka dni oddechu we Włoszech. To była wspaniała wycieczka!

Wielkie wyzwania i wielkie szczęście


Kiedy na wiosnę rozpoczynałam akcję babskie refreszing byliśmy już w trakcie leczenia. Liczne obowiązki zawodowe w branży nieruchomości, musiałam pogodzić z zawodem blogerki, tworzyłam dalej tutoriale na Youtube, prowadziłam warsztaty w naszej pracowni w Łodzi.

Przy tylu aktywnościach znalazłam też czas na samorozwój i udział w ważnych dla branży i zawodu blogera/youtubera spotkaniach. Byłam członkiem Blog Conferencje Poznań, Seebloggers, Blog Forum Gdańsk oraz Meetblogin.

Początki ciąży były dla Nas bardzo trudne z uwagi na zeszłoroczne tragedie i wstrzymywaliśmy się z podzieleniem radosną nowiną do pierwszego badania prenatalnego i osiągnięcia względnego spokoju o kolejne miesiące ciąży. Wpis o naszym powiększaniu się pobił rekordy Waszych odwiedzin i jest nam z tego powodu niezwykle miło. Móc dzielić się taką radością, było jednym z piękniejszych doświadczeń 2017 roku.

Liczne radości i przygody


Z roku 2017, jeszcze sprzed zajścia w ciążę, olbrzymią sympatią darzę wspomnienia z wycieczki do Zielonej Góry po komplet mebli Tatra Nabytok.  Jeszcze wtedy nie zdradziliśmy Wam się z decyzją o budowie domu, a to do niego te mebelki zostały wymarzone i zaplanowane. 

W tym czasie powstało też mnóstwo metamorfoz mebli, liczne przemeblowania w naszym mieszkanku i do tego zaplanowanie wyprowadzki do domu mamy i przygotowanie mieszkania na wynajęcia! 

Cykl budujemy dom, również pobił wszelkie rekordy wyświetleń. Sam wpis o PROJEKCIE naszego domku należy do ścisłej czołówki w TOP20 2017 roku. 
TOP 20 WPISÓW 2017


Projekt domu do 100m2Secesyjna toaletka
Odnowienie starego biurkaDesignerska komoda
Szafka pod radioKomoda geometria
Podróż po meble z Czechosławcji


Niszczycielscy HejterzySzafki nocne
Biała komoda PRLWtopy podczas remontuRelacja z warsztatów Podsumowanie II tygodnia akcji Babski RefreszingStare walizki
Babski refreszing tydzień trzeci- podsumowanie


Metamorfoza stołu PRLMała łazienka w blokuRemontowe zwycięstwa
Mieszkanie do wynajęciaCzego nie będzie w naszym domu?
To był rok wyzwań! Rok pełen sukcesów, z których jestem niesamowicie dumna. Z akcji babski refreszing, z realizacji większości zadań, które miałam zaplanowane na 2017.

Wszystkie te piękne wspomnienia zawdzięczam temu miejscu. To blog refreszing.pl odmienił moje życie. Wy, Czytelnicy, Widzowie, którzy jesteście z Nami i dołączacie do naszej wielkiej przygody, jaką jest nasze, refreszingowe życie.

Blog pozwolił mi realizować się zawodowo, osiągać kolejne szczyty, poznawać nowych ludzi, zdobywać nowe umiejętności. Kolejny rok z rzędu udowadnia mi i ja, sama sobie, że założenie go było najlepszą decyzją w moim życiu.

Jesteście z nami już tak długo! Nie sposób wyrazić radości, z tego, że przeżywamy wspólnie nasze smutki i radości. W trakcie blogowania zmieniło się tak wiele w naszym życiu: remontowaliśmy mieszkania, prowadziliśmy pracownię, wzięliśmy ślub, spodziewamy się dziecka, budujemy dom. 

To Wy tworzycie z Nami te chwile i wspomnienia. Chcieliśmy Wam za to bardzo gorąco podziękować i życzyć Wam samych wspaniałości w Nowym, 2018 roku!
« Nowszy post Starszy post »

Komentarze