20.10.2017

Wnętrze na czwartym piętrze. Poznajcie Refreszerki


Dawno nie było metamorfozy mebli, a wiem, że tęsknicie. Ja jestem teraz maksymalnie poświęcona projektowi DOM. Poza tym po przeprowadzce poza Łódź, zrezygnowaniu z pracowni oraz z uwagi na moją ciążę, nie ukrywam- czas i sposobność na refreszingi, mocno się ograniczyły. Ale przecież nie tylko ja zajmuję się refreszingowaniem!Babki potrafią


Nie zapominajcie o grupie BABSKI REFRESZING , gdzie jest Nas ponad 10 000, a Waszych prac przybywa w tempie lawinowym !  Nie mam tyle czasu, ile mogłam go poświęcić w trakcie trwania akcji, ale jestem tam kilka razy w tygodniu i podglądam poczynania zdolnych Refreszerek.

Niektóre z Waszych prac są tak dopracowane, że moim zdaniem autorki powinny prowadzić pracownie i zarabiać na swojej pasji. Do tego namawiam i do tego zachęcam!

Aby wesprzeć trudne początki, rozruszania facebooka, dotarcia do większej liczby osób, postanowiłam wybrane z Refreszerek przedstawić Wam na blogu i pomóc im w promocji ich pasji, która może stać się pracą. Jesteście ze mną?

Cykl znajdziecie w zakładce Meble-Wasze Projekty lub wpisując w wyszukiwarce na blogu "Poznajcie Refreszerki".

Wnętrze na czwartym piętrze


Pod tą nazwą znajdziecie na facebooku Agnieszkę. Wnętrze na czwartym piętrze, to miejsce,w którym autorka prezentuje swoje prace. Począwszy od metamorfozy mebli, przez meble zrobione wspólnie z tatą, do ręcznie zdobionych gałek!

Zapytałam Agnieszkę, czy chciałaby pojawić się na blogu i Wam przedstawić. Otrzymałam od niej garść informacji, a także zdjęcia jej prac, które możecie podziwiać poniżej.

List od Agnieszki:


Moją pasją są szeroko pojęte wnętrza . Od zawsze fascynowało mnie to, jak ludzie mieszkają i od zawsze urządzanie wnętrz miało w sobie dla mnie coś magicznego.

Mam ogromną słabość do pięknych przedmiotów,grafik oraz ilustracji. Stylizacją mebli zajmuje się od niedawna. Wszystko zaczęło się od własnej potrzeby, ale wciągnęło mnie do tego stopnia, że można to już nazwać obsesją.

Inspiruje mnie wszystko ! Zazwyczaj inspiracji szukam w internecie , ale nie zawsze są to strony o urządzaniu wnętrz . Czasami oglądam bajki dla dzieci, czasami stare filmy. Jednak największą inspiracją dla mnie zawsze jest człowiek,  ze swoimi emocjami i potrzebami.

Skąd czerpię wiedzę ? Cały czas się uczę. Dużo czytam na ten temat. Szukam też filmików oraz blogów. Refreszing był pierwszym miejscem, do którego trafiłam i jest dla mnie dużym źródłem wiedzy. Czerpię też od mojej rodziny. Mój Tata jest stolarzem, Mama od zawsze dokonywała refreszingów starych mebli, a mój mąż zna się dosłownie na wszystkim i chętnie się dzieli ze mną swoją wiedzą.

Od niedawna pokazuję swoje prace na moim fanpejdżu "Wnętrze na czwartym piętrze".

Pasja i prace autorkiMoim zdaniem, Agnieszka tworzy bardzo przemyślane i odważne prace. Nie są to proste wzory, nie są to banalne połączenia kolorów, tylko mocne i świetne prace! Bardzo chciałam Wam ją przestawić i zachęcić tym samym do polubienia jej strony!

Ja wracam na grupę, dalej szukać zdolnych Refreszerek, a dla spostrzegawczych mam konkursik! Do wygrania są trzy koszulki (L-ki), z logo babski refreszing <3Odpowiedzcie w komentarzu na pytanie:
skąd Agnieszka czerpie inspiracje?
A ja wybiorę trzy z Waszych odpowiedzi i nagrodzę koszulkami
w sam raz do refreszingowania !


Na Wasze odpowiedzi czekam do poniedziałku rano. Wybrane osoby, wskażę pod ich komentarzami, więc zaglądajcie i bądźcie czujni. Ściskam!
« Nowszy post Starszy post »

Komentarze