13.10.2017

Nasza nowa sypialnia i nowy materac


Na czas budowy domu podjęliśmy decyzję o wynajęciu swojego mieszkania. Więcej o tym, dlaczego tak postanowiliśmy i jak skutecznie wynająć swoją nieruchomość, dowiecie się z poprzednich wpisów. Tutaj o przygotowaniu nieruchomości do wynajęcia i metamorfozie naszego mieszkania.


Poprzednio, pokazywałam Wam, jakie pokoje anektujemy na czas mieszkania z mamą i opowiadałam o planowanym ich refreszingu. Dzisiaj chcemy Wam pokazać metamorfozę naszej nowej sypialni i opowiedzieć trochę o nowej jakości snu.


Malowanie pokoju


Przemalowanie pokoju na biało, było priorytetem. To była świadoma decyzja, by za kilka miesięcy zostawić mamie neutralne pokoje. Dzięki temu zabiegowi, mogliśmy też dowolnie udekorować to pomieszczenie.

Biały kolor to świetna baza, do której wszystko pasuje, przy której można stworzyć dowolny styl. Dla takich fanów kolorowych dodatków, jak ja, jest jedynym słusznym wyborem. Jak zmienił się pokój, dzięki zmianie koloru ścian?
nowy materac eveStare łóżko i nowy materac


W mieszkaniu zostawiliśmy dość wygodny materac i bardzo się ucieszyłam, kiedy odezwała się nas marka EVE z propozycją przetestowania ich rewolucyjnego materaca. Materac ma 24cm grubości, na które składają się następujące warstwy: 18cm trwałej pianki reflex, 3cm warstwy chłodząco-oddychające oraz 3 cm warstwy pianki memory.


nowy materac eve


Łóżko, które widzicie na zdjęciu, ma już kilkanaście lat i jego oryginalny materac kompletnie nie sprawdziłby się dla mojego wymagającego kręgosłupa. Zanim rozpakowaliśmy nasz nowy materac, pierwszą noc spędziliśmy na starym.


Pierwsze wrażenia


Kolejna noc to było świetne porównanie! Po pierwsze, wygoda. Materac jest wybitnie wygodny. Chciałabym napisać, że jest twardy, ale to nie do końca prawda, bo po położeniu się na nim, po prostu czujemy się komfortowo. Po drugie, specjalne warstwy sprawiają, iż ruchy drugiej osoby, są właściwie niewyczuwalne. Dla mnie, w ciąży, jest to bardzo ważne.

Materac przyjeżdża do Was bardzo dobrze zapakowany. Próżniowo, w specjalnej folii,zwinięty niczym naleśnik i dodatkowo w kartonie. Po wyjęciu z kartonu i zdjęciu folii, materac dosłownie rośnie na Waszych oczach. Po położeniu materaca na łóżku od razu zwraca się uwagę na jego grubość. Jest tym rodzajem materaca, z którego łatwiej się wstaje. Ta grubość jest efektem opisanych powyżej specjalnych warstw.Testowanie materaca EVE


Od chwili rozpakowania testujemy nasz nowy, rewolucjny materac. Pierwsze noce, właściwie pierwsze ułożenie się było inne. Poprzedni materac był wielokrotnie mniej wygodny. O tym, jak łatwo przyzwyczaić się do materacu EVE dowiedzieliśmy się podczas naszej wizyty na Blog Forum Gdańsk. Po czterech nocach w hotelowym łóżku, tęskniliśmy do własnego!

Zobaczcie też na zdjęciu poniżej, jaka jest różnica w wysokości pomiędzy zwykłym (starym) materacem i nowym materacem Eve.

Wkrótce kolejne zmiany i konkurs!


Jak wiecie, powiększamy się, budowa domu w toku! Cieszę się,iż przygotowuję posty z wyprzedzeniem i pamiętajcie, że vlogi czekają na Was na Youtube przynajmniej dwa razy w tygodniu.

Mam wrażenie, iż przeprowadzka do Mamy, która mieszka na wsi, pozwoli nam przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości. Separacji od miasta. Innego powietrza i innego rytmu życia. Na to liczę, by się wyciszyć, odpocząć i z nowymi siłami, tworzyć dla Was nowe treści.


Już wkrótce pokażemy Wam sypialnię z dekoracjami i przygotowaliśmy dla Was konkurs z marką EVE. Będziecie?
nowy materac eve

 nowy materac eve


 nowy materac eve

 materac eve

« Nowszy post Starszy post »

Komentarze