30.06.2017

Koniec akcji babski refreszing. Podsumowanie: tydzień dwunasty.
Kiedy 07/04 (bieżącego, 2017 roku), rozpoczynałam drugą edycje akcji babski refreszing, kompletnie nie spodziewałam się tego, jaką skalę przybierze tegoroczna kampania!


Każdy tydzień przynosił niespodzianki


Rosnąca w zawrotnym tempie liczba Uczestniczek akcji, która na czas pisania tego podsumowania przekroczyła 6400 osób i powiem Wam, tak dla porównania, iż w pierwszej edycji wzięło udział ok. 160 Kobiet ! Od początku wiedziałam, że taka akcja  jest potrzebna, ale do głowy mi nie przyszło, iż aż tyle KOBIET maluje, odświeża, stylizuje, tworzy, przerabia, odnawia ! 
Szereg z Was, nie robi tego wyłącznie pasjonacko, czy w ramach niedzielnego relaksu, ale uczyniło z tej refreszingowej pasji dodatkowe źródło dochodu lub wręcz stałą pracę. Prowadzicie pracownie, sklepy, jestem pełna podziwu. WIĘCEJ! Spora część z Was, wykonuje zawody artystyczne lub związane z rzemiosłem. Szyjecie, malujecie, tworzycie wyroby hand-made. To jest po prostu wspaniałe ! To potencjał na rozwinięcie akcji i cykl, w którym będę mogła Was przedstawić. Dajcie mi chwilę na odpoczynek i DO DZIEŁA!

Dziesiątki, setki metamorfoz przed i po


Skoro taka liczna i zacna grupa Uczestniczek akcji babski refreszing ze Śnieżką, to i ilość prac musiała mnie zwalić z nóg. Już po pierwszym tygodniu było ich dobrze ponad 100, a później ta liczba w ekspresowym tempie rosła !


Różne style, kolory, techniki. Oczywiście i różne poziomy. Ale wszystkie prace zachwycały. Że Wam się chce, po pracy, pomiędzy karmieniem dziecka, a gotowaniem obiadu, w niedzielę, w garażu, na balkonie- ŻE WAM SIĘ CHCE refreszingować, to było (i jest!) mega budujące uczucie. 

Koszulki babski refreszing


W 12 tygodni rozdałam (zapakowałam i wysłałam) ponad 100 koszulek. Dokładnie 144 :) Cieszę się, że Wam się spodobały. Uwielbiam to logo i jest pomysł na zamówienie koszulek (ale nie tylko koszulek), które byłyby dostępne w sprzedaży, CO WY NA TO?


Wasze uśmiechnięte buzie w t-shirtach z logo akcji, zawsze i we mnie budziły uśmiech. Ten wewnętrzny również ! Dziękuję, że dzieliłyście się zdjęciami w nich, to wspaniała pamiątka!

Śnieżka MOJE DEKO


Nie tylko koszulki były przedmiotem nagród. Zestawy farb Śnieżki, z nowej linii MOJE DEKO wyjechały do 45 Zwyciężczyń. To dzięki Śnieżce, patronowi naszej akcji, była ona w ogóle możliwa i to z takim rozmachem!
Moje Deko to akrylowe farby do malowania i stylizacji drewna. Dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej, bezpieczne do użytku z dziećmi i przy dzieciach :)


Można nimi malować drobiazgi, jak np. domek dla kucyków Pony zmalowany przez Asię i jej córeczkę Konstancję:


Można też osiągać wyżyny kreatywności, niczym Marta, tworząc niepowtarzalne rysunki na meblach:1400 przebytych kilometrów, ponad 15 godzin w trasie!


To niezliczone rozmowy z Fabianem- moim szklanym okiem (fotografem i operatorem). Drogi przebyte by mogły się odbyć cztery wyjątkowe spotkania z Uczestniczkami grupy i akcji babski refreszing.Odwiedziliśmy Lesznowolę, Myszków, Kąty Wrocławskie i Kielce. A podczas tych spotkań spędziliśmy ponad 15 godzin z kamerą, rozmawiając, malując, wypytując. Powstało blisko 40 GIGA materiału video, z którego finalnie stworzyliśmy 4 wywiady.


Z Adą, z Martą, z Gosią i z Eweliną. Dwie z nich pracują w zawodzie związanym ze sztuką/rzemiosłem, a ja WIEM, że jest Was więcej ! I będę chciała Was szerzej przedstawić. JEDNA z nich, po naciskach moich, oraz innych Uczestniczek akcji, założyła BLOGA ! I to jest mega wspaniałe uczucie <3 Poznałam trochę Was, Wasze domy, rodziny, jestem za to ogromnie wdzięczna ! Taka praca, to spełnienie marzeń, i jestem gotowa do dalszych podróży !

AKCJA TO LUDZIE


Gdyby nie WY nie byłoby nic. Ani bloga, ani mojej pasjo-pracy, ani idei, od której powstała cała kampania. Nie byłoby babskiego refreszingu! Nie poznałabym Marty, Kasi i Asi, które zrobiły mi urodzinową niespodziankę i przyjechały do mnie niespodziewanie, by powiedzieć dziękuję za babski refreszing. Nie. TO JA WAM DZIĘKUJĘ ! To wprost niesamowite, jak wiele od Was dostałam- inspiracji, motywacji, ciepłych słów, wsparcia, emocji.


Wprost nie chce mi się wierzyć, że minęły już 3 miesiące, że TYLE Nas się zebrało na grupie babski refreszing. Że powstało 12 podsumowań, a w nich setki Waszych prac! Że było tyle tysięcy łapek w górę, komentarzy. GRUPA ZOSTAJE, chociaż akcja dobiegła końca. Każda z Was jest wyjątkowa, mam nadzieję, że o tym wiecie i, że to zapamiętacie ! Każda, która się nie odważyła, mam nadzieję iż dostała porządnego kopa do działania. Każda, która szukała inspiracji i motywacji- sądzę, że ją zdobyła.

Ja muszę odsapnąć i Wam również troszkę pozwolę. Ale nie myślcie sobie, że powiedziałam ostatnie słowo ;)
ZOBACZCIE WSZYSTKIE PODSUMOWANIA:

Patronem akcji była: 
Nowe produkty Śnieżki z linii Moje Deko 
(farby akrylowe do drewna w pojemnościach 125ml i 250ml
oraz spraye)Ps. Kochani! 

Wraz z zakończeniem akcji oraz nastaniem wakacji na blogu nastąpi pewna przerwa techniczna. 

Oczywiście blog będzie działał normalnie, ale pewne prace przy kodzie HTML, a także -
a może i przede wszystkim- nowe projekty, które chcę dla Was przygotować na jesień,

wymagają ode mnie dużo czasu i zaangażowania.

Oglądajcie więc ponad 300 powstałych już wpisów, inspirujcie się, motywujcie i refreszingujcie.

Nie mówię, że w wakacje nie pojawi się żaden post,ale zdecydowanie rzadziej niż dotychczas i będę Was na nie zapraszała na FACEBOOKU lub instagramie, więc nie zapomnijcie mnie obserwować
w jednym i drugim miejscu. Ściskam!


« Nowszy post Starszy post »

Komentarze