02.06.2017

Babski refreszing. Podsumowanie: tydzień ósmy


Czas płynie nieubłaganie. Napisałabym nawet- zasuwa ! Kiedy? Jak? Już ósmy tydzień akcji babski refreszing ze Śnieżką ? 


Ostatni tydzień

Podsumowywałam trochę numerycznie. Akcja babski refreszing to oczywiście ludzie, ale wydarzyło się już tyle, iż nie sposób było bez wyrażenia w liczbach tego wszystkiego podsumować. Nasza babska grupa rośnie, jak na drożdżach :) Nie mogę już prawie nadążyć za Waszymi publikacjami <3 Myślę też o pewnym usystematyzowaniu, ale liczę na Waszą pomoc ! Czy zostawiać tylko posty z przeróbkami? Czy te pytające o konkretną poradę również? Chciałabym jakoś usprawnić przekazywanie wiedzy i by cenne porady- posty nie uciekały. Jeśli macie jakiś pomysł- napiszcie proszę w komentarzu <3 Grupa jest dla Was i by była fajna oraz przydatna, trzeba nad nią pracować :)


Minione tygodnie

To już 7 (!) podsumowań z kilkunastoma Waszymi pracami. To kopalnia inspiracji. Bardzo mi zależało od samego początku- kiedy akcja wystartowała, aby prezentować Wam co tydzień kilkanaście wybranych z grupy prac. Wiecie, że już w pierwszym tygodniu zebrało się 500 Uczestniczek i ponad 100 prac ?  Później szło lawinowo. Prawie sto kolejnych prac w 7 dni! Aż bałam się tego, jak wszystko się rozwinie. "Ruch, jak w Rzymie" napisała jedna z dołączających Dziewczyn do grupy. W trzecim tygodniu pokazywałam Wam już nie tylko kolejne prace, ale również wywiad z jedną z Uczestniczek- z Adą. Tydzień numer cztery stanowił 1/3 naszej babskiej akcji i było Nas już ponad 2500 ! <3 W piątym tygodniu ? Ponad 3500 Uczestniczek.  Tempo zawrotne, aż kręciło mi się w głowie. Tydzień później przekroczyłyśmy 4000 Uczestniczek. Słowo daję, że od tamtej pory spędzam długie godziny w ciągu dnia wertując Wasze prace na grupie babski refreszing na facebooku. Siódmy tydzień to kolejny wywiad- tym razem z Martą.  A dzisiaj? Dzisiaj mija drugi miesiąc akcji babski refreszing ze Śnieżką. Czas płynie bardzo intensywnie. Malowanie mebli to pasja wielu Kobiet, co z każdym tygodniem sobie coraz bardziej uzmysławiam i chcę z tym zrobić więcej. Póki, co więcej nie zdradzę. Jutro jadę na trzeci, przedostatni wywiad w kampanii. Koniecznie subujcie mój kanał  aby nie ominął Was ten nowy odcinek i inne. A ja tymczasem przedstawiam Wam 

Metamorfozy mebli przed i po

Czyli prace Ultra Zdolnych Uczestniczek Akcji. Zainspirujcie się, uczcie się, korzystajcie, cieszcie oko i głowę. Działajcie. To jest najważniejsze- aby nam się chciało. W babkach siła!


Śnieżka, Moje Deko

To sponsor akcji. Dzięki niemu mogę Wam fundować niesamowite nagrody specjalne (właśnie trwa głosowanie o nie na grupie ) oraz rozdawać koszulki. Jeśli jeszcze nie znacie ich nowych farb do stylizacji i malowania mebli, możecie je obejrzeć i kupić na stronie sklepu internetowegoPatronem akcji jest: 


Nowe produkty Śnieżki z linii Moje Deko 
(farby akrylowe do drewna w pojemnościach 125ml i 250ml
oraz spraye)

« Nowszy post Starszy post »

Komentarze