23.06.2017

Babski refreszing. Podsumowanie: tydzień jedenasty


Nie da się opisać emocji zeszłego tygodnia ! Znacie taki stan, kiedy czujecie się trochę wyczerpani, zmęczeni. Pragniecie urlopu, odpoczynku, chcecie się dosłownie.. POŁOŻYĆ, aż tu nagle TRASK PRZASK CHLAST !
Tak mniej więcej się czułam w minioną niedzielę. Małżonek w trakcie tygodnia wspomniał tylko jedno- NIC NIE PLANUJ i bądź gotowa. Z początku myślałam, że to On coś knuje, wszak 14/06 były moje urodziny, ale zupełnie nie przewidziałam tego, co wydarzyło się tuż przed południem.

Siedzę sobie grzecznie w domku, jak zobaczycie na video, "robię różne blogowe rzeczy" aż tu nagle słyszę, że Maniek  z kimś wchodzi do domu i proszę !

Trzy uśmiechnięte buzie, patrzą na mnie radosnymi ślepiami i wykrzykują: NIESPODZIANKA :) Myślałam, że się przewrócę,a wszystkie te emocje i cały dzień, który spędziłam z Martą, Asią i Kasią (no Kasia po lodach musiała już wracać do Poznania), zobaczycie na vlogu, na końcu wpisu.


Dzisiaj, jak już jest w zwyczaju podsumowanie minionego tygodnia, czyli wybrane prace, które mam nadzieję, zainspirują Ws do działania. A także ostatnie głosowanie o nagrody specjalne. Akcja kończy się 30/06 :) To były trzy intensywne miesiące. Podsumuję je w następny piątek :)I czas na 

ostatnie głosowanie 


o nagrody specjalne, głos oddajecie wpisując w komentarzu numer pracy, która skradła Wam serce. Uwaga, podanie większej liczby prac, wiążę się z tym iż liczę pierwszą, podaną cyfrę w komentarzu ;) Głosujecie TYLKO na blogu, do 27/06 do końca dnia, a wyniki ogłoszę w środę 28/06 na grupie BABSKI REFRESZING na facebooku.A oto prace na, które możecie głosować:
Widzimy się po weekendzie :)


Ooooł NIESPODZIANKOWE VIDEO !Patronem akcji jest: Nowe produkty Śnieżki z linii Moje Deko 
(farby akrylowe do drewna w pojemnościach 125ml i 250ml
oraz spraye)« Nowszy post Starszy post »

Komentarze