16.05.2017

Relacja z V warsztatów. Stylizacje krzeseł



Stało się ! Piąte warsztaty za nami :) I chociaż mówię to chyba za każdym razem- jestem pod wrażeniem, olbrzymim, pomysłowości, zestawień kolorystycznych, zdobień, które wykonały Uczestniczki. Był z nami też Rafał, który kończył tapicerowanie swojego krzesełka (był to temat poprzednich warsztatów). Dziękuję mu najpiękniej za kilka pięknych kadrów video i zdjęć <3
Ponownie korzystałyśmy z zaplecza wydajnych i sprawdzonych farb kredowych Everlong.  



Do stylizacji krzeseł używałyśmy taśm oraz szablonów dekoracyjnych (wielokrotnego użytku)  od Hagart



Krzesło, które pojawiło się na warsztatach pochodzi z teatru, i każda z Uczestniczek otrzymała dokładnie taki sam egzemplarz.



Ponownie warsztaty rozpoczęły się od malowania mebli:



Dziewczyny malowały w dwóch kolorach, trzech, a jedna z Uczestniczek zaszalała kompletnie i właściwie już nie zdążyłam policzyć na ile kolorów się zdecydowała. Po skończonym malowaniu krzeseł przyszła pora na zdobienia  i m.in. szablony:




Jesteście gotowi zobaczyć 6 ultra wyjątkowych krzeseł oraz jedno ekstra- tapicerowane Rafała ?



















Przyznam się- chyba po raz pierwszy- że multikolorowe - ostatnie w zestawieniu krzesło, bardzo przypadło mi do gustu :) Ale czekam na Wasze komentarze: Które spodobało się Wam ?


Już w lipcu 01/07 kolejne spotkanie z podobnymi drewnianymi krzesłami do stylizacji, jeśli jesteście zainteresowani, piszcie : refreszing@gmail.com w temacie WARSZTATY 01/07 :)

« Nowszy post Starszy post »

Komentarze