12.05.2017

Babski refreszing. Podsumowanie: tydzień piątyTydzień piąty za nami ! Czas Wam biegnie szybko, czy wręcz przeciwnie? Ja mam nieustanne wrażenie iż goni, niczym torpeda :)
Ale mamy piękną wiosnę w pełni. Wszystko dookoła cudownie zielone, ja co rusz, zachwycam się pięknymi zachodami słońca i czuję, powoli do mnie dociera, że budowa domku przed nami i wyprowadzka z tego mieszkanka :) Miesza się we mnie radość ze smutkiem ;)


Prac na grupie, tj. i Uczestniczek przybywa w tempie... Orient ekspresu, z czego się cieszę, bo widzę, że wiele zmieniło się od ostatniej edycji. Nie tyle jest nas więcej- refreszerek, ale już tak się nie wstydzicie i śmiało prezentujecie. O to chodziło <3 Wiecie, że jest Nas ponad 3500 (!) :O 

Poniżej zapraszam Was na zestawienie prac z minionego tygodnia, przed i po. Mam nadzieję iż zostaniecie zainspirowane do działania :

Na naszej fejsbukowej grupie trwa głosowanie o kolejne nagrody specjalne od Śnieżka <3 Głosujcie i Wy <3Prace Was zainspirowały do działania? Chcecie już chwycić za pędzel i farby? To nie zapomnijcie iż w sklepie internetowym Śnieżki możecie kupić farby akrylowe MOJE DEKO w małych pojemnościach, idealne do niedużych przeróbek i projektów :)


Patronem akcji jest: Nowe produkty Śnieżki z linii Moje Deko 
(farby akrylowe do drewna w pojemnościach 125ml i 250ml
oraz spraye)« Nowszy post Starszy post »

Komentarze