05.05.2017

Babski refreszing. Podsumowanie: tydzień czwartyTo, co najbardziej lubię w akcji Babski refreszing to WASZA  kreatywność. W głowie otwierają mi się nowe klapki, kiedy widzę Wasze pomysły i realizację. Jestem absolutnie zakochana i zaskoczona Waszymi dziełami !
Nie ukrywam, jest mi coraz trudniej wybierać prace do głosowania o Nagrody Specjalne i Rozdawanie Wam Gadżetów (koszulek i przypinek), też mi spędza sen z powiek. TYLE zdolnych Kobiet, tyle wspaniałych prac. Wierzcie mi na słowo, chciałabym nagrodzić Was wszystkie.

Jeśli cztery tygodnie za nami, tzn, że 1/3 akcji babski refreszing ze Śnieżką za nami. Ale pamiętajcie! Grupa zostaje na zawsze <3 Mam kilka pomysłów na dalsze kroki i rozwój tego miejsca, nie mniej, póki co, cieszmy się wiosną i wspaniałymi nagrodami, których fundatorem jest Śnieżka. 

Dzisiaj zapraszam Was na zestawienie, ponownie, raptem kilkunastu prac. I nadmieniam iż na grupie jest ich już kilkaset ! Dołączcie więc na facebooku, czym prędzej !Przypominam, że, jak w każdy piątek, w trakcie trwania akcji Babski Refreszing ze Śnieżką, na grupie trwa głosowanie (KLIK), z pięcioma pracami (nie ma tutaj zaprezentowanej żadnej z nich :P). Trzy z prac, które otrzymają najwięcej Waszych łapek w górę otrzymają nagrody specjalne od Śnieżki. Szczegóły na grupie.

A Wy dajcie znać, które z prac powyżej przypadły Wam do gustu i czy jesteście zainspirowani do działania ? :)


Patronem akcji jest: Nowe produkty Śnieżki z linii Moje Deko 
(farby akrylowe do drewna w pojemnościach 125ml i 250ml
oraz spraye)
« Nowszy post Starszy post »

Komentarze