19.05.2017

Babski refreszing. Podsumowanie: tydzień szósty


Wspaniale ! Mamy półmetek <3 Silna z Nas grupa- ponad 4000 refreszerek ! Jestem pełna podziwu, już nie tylko dla samych Waszych prac, ale także samo-pomocy.
Od dawna brakowało mi czasu na odpowiadanie na Wasze prywatne zapytania, ale tak to już jest przy trzy-etatowej pracy. Niedługo zdradzę Wam więcej szczegółów życia Blogera i Jutubera :)

Marzyłam o jakimś narzędziu, które pomogłoby mi radzić Wam w czasie rzeczywistym, i jak się okazuje, grupa babski refreszing na facebooku świetnie się sprawdza tej roli ! W tym miejscu dziękuję Wam nie tylko za chęć niesienia pomocy, czy porady innym, ale również, albo przede wszystkim, za TRZYMANIE SIĘ wspólnej idei- nie hejtujemy,motywujemy. 

Jest taka metafora, które świetnie zinterpretuje mój-nasz cel. Zamianę wytykania, na dobre, motywujące słowo.

Wyobraźcie sobie dwójkę dzieci pierwszy raz w piaskownicy. Próbują zrobić babkę. Jedna mama (pewnie dlatego, iż była podobnie wychowana), ciągle krytykuje malucha. Babka jest nieidealna, mogłeś się bardziej postarać, co to w ogóle za kształt, nie umiesz zrobić takiej prostej rzeczy, lepiej gdyby była okrągła.
I druga mama, która cierpliwie mówi do dziecka: bardzo ładna babka, ale ten kształt Ci się udał, wspaniały efekt, jestem zachwycona.
Co dzieje się z pierwszym dzieckiem, które jest notorycznie "gaszone"? Poddaje się. Zniechęca. Po, co się czegoś nauczyć lub zrobić lepiej, skoro, pierwsze z czym się spotykamy to górnolotnie nazywana przez hejterów "krytyka" ?
A jak się miewa drugi maluch? Oczywiście jego babki wcale nie były idealne, ale zachęcony do działania, robił je dalej. Trzecią, czterdziestą, i sto pierwszą. I za każdym razem szło mu technicznie coraz lepiej, wymyślał nowe kształty. Posiadł nowe, techniczne umiejętności. Pozytywnie zapatruje się na inne, nowe doświadczenia. Bo wie, że SIĘ NAUCZY !

Odnieście to do rzeczywistości, w której ślinka Wam cieknie, żeby komuś napisać "Ale to spaprałaś" lub dyplomatyczne "Nie podoba mi się". Czy tego typu zdania służą zachęcaniu do dalszej pracy? Nie. Moim zdaniem nie. Nasza grupa ma za zadania zachęcać Kobiety do rozwoju, do spróbowania się. Nie ma tam miejsca na negatywne oceny, czy wyrażanie swojego zdania "Ja wolę czerwony", bo nie po to powstała grupa.

Poniżej przedstawiam Wam kolejne kilkanaście prac, które pojawiły się w minionym tygodniu i zachęcam Was z głębi serca- do wzajemnego motywowania się <3 Praca z farbami i meblami to wielka radość dla serca i ukojenie duszy od tych wszystkich atakujących nas zewsząd reklam i pośpiechu. Korzystajmy z niej wszystkie <3

Z pewną pozytywną zmianą, na grupie trwa kolejne głosowanie. Tym razem oddaję Wam 7 prac,z  których   5 otrzyma nagrody specjalne od Śnieżki- Moje Deko.  

Dołączcie do grupy i głosujcie już teraz. Głosujecie oddając łapki w górę pod wybranymi pracami, zaś prace, które otrzymają najwięcej łapek w górę- pięć z siedmiu, otrzymają nagrody od Śnieżki - zestawy MOJE DEKO.


Co tydzień możecie też zdobyć koszulkę i przypinkę (nie ma ich aktualnie w sprzedaży), dodając swoje prace na grupie. Wybieram najciekawsze, i rozdaję Wam gadżety <3Patronem akcji jest: Nowe produkty Śnieżki z linii Moje Deko 
(farby akrylowe do drewna w pojemnościach 125ml i 250ml
oraz spraye)« Nowszy post Starszy post »

Komentarze