04.04.2017

Półka na książki DIY! I jeszcze więcej nowości w mieszkanku


Najbardziej w zmieniających się porach roku lubię to, że daję sobie zielone światełko do wnętrzarskich metamorfoz. Nie to, żeby mi było specjalnie potrzebne, ale któż nie lubi posiadać alibi ? :)
Kiedy mówię mężowi, że jadę do marketu (pilnie), lub proszę aby wpadł do pracowni, wie, że naszedł mnie jakiś pomysł, i że szykują się zmiany. Już od dawna nie pytania, co konkretnie mi chodzi po głowie- w szczególności, że do ostatniej chwili ja sama nie wiem, a kiedy kurtuazyjnie pytam go o poradę, odpowiada- Ja nie wiem, przecież to Ty jesteś blogerką wnętrzarską.

Uśmiecham się wtedy zalotnie, jak ta moja bida, która nic by nie zmieniała pewnie z 10 lat, wiezie sobie trzecią szafkę nocną w ciągu miesiąca...

Ludzie są różni i pewnie dzielimy się na tych, którzy pragną zmian, i tych, którzy rzadko i z bólem przypominającym drzazgę pod paznokciem, myślą o przemeblowaniu.

Ja, co już wiecie, należę do tej pierwszej grupy i zmieniam kompulsywnie wnętrza, bez powodu. Natomiast posiadanie go, zdecydowanie ułatwia sprawę.

Dzisiaj pokazuję Wam więc kilka nowości i starości w mieszkanku, które zwiastują dłuższe dni i coraz cieplejsze popołudnia. A Was odsyłam nie tylko na targi staroci, bo na ten przykład półka w sypialni powstała dzięki wspornikom z Leroy Merlin .

Super prosty patent, do którego potrzebujecie:

> wsporników drewnianych lub metalowych
> kołków, którymi przymocujecie wsporniki do ściany
> wiertarki i wierteł do betonu
> deski

Wiosna to dobry czas na zmiany, bo po prostu coraz więcej nam się chce. A jeśli nie lubicie przepłacać, tj. ja to warto szukając rzeczy dekoracyjnych, skorzystać z wyprzedaży np. w Home&You. Bo w sklepie kolekcja zimowa ma cenę o 30-40% niższą, tylko dlatego, że królują już jajeczka i zajączki ;)

W mieszkanku z nowości jest w komplecie do szafeczki BOHO, gazetnik w tym samym stylu :Nowe wazony do kolekcji :Do sypialni wjechała nowa szafka nocna dla Mańka. Ale też tymczasowo. Jej refreszing tutaj. Jeśli ktoś ma na nią chrapkę, to w cenie 199zł może ją mieć :) 


W sypialni pod półką zawisła lampki. Ledowe żarówki, super dla oświetlenia nocą :)
Pamiętajcie, że jeśli Wam mało refreszingu, dużo więcej mnie znajdziecie na Instagramie ;) 

Dziękuję alerabat za pomoc w publikacji wpisu
« Nowszy post Starszy post »

Komentarze