21.04.2017

Babski refreszing. Podsumowanie: tydzień drugi


Czas pędzi, ale spokojnie! To dopiero drugi tydzień :) Właśnie wróciliśmy z Włoch, więc spodziewajcie się relacji po weekendzie, a tymczasem..
Nasza BABSKA GRUPA rośnie w siłę :) Jest nas prawie tysiąc i jestem pod mega wrażeniem Waszych prac :) Pamiętajcie, że to miejsce, w którym możecie chwalić się najśmielszymi nawet refreszingami, w którym wzajemnie się inspirujemy, pomagamy sobie i motywujemy do działania. Dzięki Śnieżce i ich nowemu produktowi Moje Deko  mam też wielką radość obdarowywania Was nagrodami. Grupa pozostaje na zawsze, akcja babski refreszing ze Śnieżką trwa do 07.07.17r. :)

Już jutro jadę do pierwszej z Was, z którą pogadam, nakręcę mini wywiad i zmaluję pewien drobiazg na pamiątkę :) Nie mogę się doczekać, a jeszcze trzy z Was wybiorę i przyjadę ze swoją refreszingową skrzyneczką :) Bądźcie czujne, aktywne na grupie :)

Ilość prac, Wasza pomysłowość, różnorodność jest oszałamiająca. Serio. Kiedy prowadziłam akcję po raz pierwszy, w 2016 roku, nadesłałyście (wtedy była inna formuła), ponad 160 prac i był to mega wynik. Wiele z Was pisało mi wówczas, że cieszycie się, iż możecie swoje prace pokazać szerszej publiczności, i wiecie co ? Teraz dostaję od Was takie same wiadomości. Jest to dla mnie sygnał, że czasem brakuje Wam odwagi, miejsca, sposobności, aby mówiąc po prostu- pochwalić się. A jest czym! Jak nikt wiem, ile pracy kosztuje przywracanie starociom nowego życia. Ile siły trzeba aby mebel przytachać, wyszlifować, wymalować. A za nim to wszystko się stanie, musi jeszcze powstać koncept, tzw. pomysł, idea, jak zwał, tak zwał i wszystko to sprawie, że każda Wasza praca jest ULTRA wyjątkowa. Każda. Chcę abyście miały świadomość, iż w najśmielszych snach, nie spodziewałam się stworzenia tak intensywnego i przyjemnego miejsca. Pamiętajcie, macie się w nim czuć dobrze i bezpiecznie. Wszelkie próby negatywnych komentarzy natychmiast mi monitujcie. Grupa ma pokazać, że nawet jeśli się różnimy- styl geometryczny, nowoczesny, czy shabby, to się szanujemy. Jeśli coś nie wpisuje się w nasze gusta, nie musimy tego komentować. Jeśli nam się podoba- nie szczędźmy słów pochwały, czy komplementów. Same je uwielbiamy, prawda?

Nie sposób pokazać w zestawieniu tygodnia wszystkich prac, wybieram więc subiektywne kilkanaście z nich,a do obejrzenia reszty gorąco zapraszam tych z Was, którzy, jeszcze do grupy babski refreszing ze Śnieżką, nie dołączyli !

Zachwycacie mnie swoją kreatywnością i ogromnie się cieszę, że stworzyłam to miejsce! Jeśli jeszcze nie zaprosiłyście do grupy swoich Koleżanek, Sióstr, Mam, Cioć, Przyjaciółek, to czas najwyższy to zrobić. Może właśnie im potrzebna jest inspiracja? Może właśnie się remontują i szukają pomysłu na umeblowanie? Może już od dawna refreszingują i chcą się pochwalić? A może pierwsza praca za nimi i nie miały odwagi jej pokazać? To właśnie to miejsce, i ten czas <3

Poniżej dosłownie namiastka tego, co wydarzyło się na grupie w minionym tygodniu. Po więcej zapraszam-> facebook/babskirefreszing :Wiedziałam, że po cyklu Metamorfozy przed i po, akcja stanie się Waszą naulubieńszą formą prezentacji prac PRZED i PO :)
Dajcie znać, które prace zainspirowały Was do działania?

Oczywiście na grupie ponownie trwa głosowanie. 
Które pięć prac wybrałam? Musicie wejść na grupę i sprawdzić.
Głosujecie zostawiając łapkę w górę. Trzy z nich, z największą ilością głosów, otrzymają nagrody specjalne od:
Nowe produkty Śnieżki z linii Moje Deko 
(farby akrylowe do drewna w pojemnościach 125ml i 250ml
oraz spraye)
Przypominam, że poza grupą, swoje pracy możecie wrzucać i tagować również na instagramie <3
« Nowszy post Starszy post »

Komentarze