28.04.2017

Babski refreszing. Podsumowanie: tydzień trzeci


Trzeci tydzień akcji babski refreszing ze Śnieżką za nami <3 Jest coraz intensywniej i towarzyszy mi coraz więcej emocji !

W minionym tygodniu, na naszej babskiej grupie, pojawiły się nie tylko zaskakujące i piękne prace, ale pojechałam na pierwszy, w cyklu czterech wywiadów z Uczestniczkami.


Zaczniemy jednak od kilkunastu prac, które chciałabym Wam pokazać, pamiętacie jednak aby dołączyć do grupy :)


Jak podobają się Wam prace? Jesteście zainspirowane ? Ja bardzo, chociaż aura doprowadza mnie do depresji ;) Ale nie ma, że boli!

Wracając do cyklu czterech wywiadów w akcji babski refreszing ze Śnieżką- p
odczas spotkania przy kawie, herbacie, czy wodzie- zależy czym mnie poczęstujecie, rozmawiam z Wami m.in. o tym skąd pomysł lub sympatia do przedmiotów starych i chęć ich refreszingowania ?

W minioną sobotę poznałam historię Ady z okolic Warszawy. Zaprosiła mnie do swojego domu, w którym porozmawiałyśmy trochę o życiu, pasji, starych meblach. Adrianna samodzielnie odnowiła dwa fotele Chierowskiego, piękne pufy w stylu skandynawskim, szafki nocne, duży fotel w stylu art deco, maszynę po Babci prze-aranżowała na szafkę pod umywalkę i długo dalej by wymieniać. Poza tym Ada szydełkuje, do czego przyznała się dopiero podczas spotkania ! Tworzy śliczne dywaniki, kosze, podkładki i wiele innych. Koniecznie wpadnijcie na fanpejdża BubaLuba <3

Większość pięknych prac refreszingowych Ady oraz jej historię zobaczycie i poznacie w wywiadzie- koniecznie wskakujcie zobaczyć filmik i zostawiajcie łapki w górę <3


Patronem akcji jest: Nowe produkty Śnieżki z linii Moje Deko 
(farby akrylowe do drewna w pojemnościach 125ml i 250ml
oraz spraye)
« Nowszy post Starszy post »

Komentarze