16.11.2016

Pierwsze Warsztaty w Pracowni Refreszing


Po wczorajszym info w poście, chciałabym Was dzisiaj oficjalnie poinformować i raz jeszcze zaprosić, na pierwsze warsztaty w mojej pracowni, w Łodzi!

Podczas warsztatów, które odbędą się 10/12, w godzinach 10:00-18:00, porozmawiamy sobie o odnawianiu mebli. Poznacie wyjątkowe, samowoskujące farby kredowe.

 Samodzielnie poddacie metamorfozie kultowe krzesło z fabryki Radomsko, w dowolnym, wybranym przez siebie ówcześnie kolorze.Zobaczycie, że malowanie mebli w trudnym kształcie, może być łatwe i przyjemne. Wystarczy odpowiedni pędzel. Pokażę Wam różne rodzaje pędzli, do różnych powierzchni. Między wysychaniem warstw farby, pokażę Wam swój magazynek, pełen mebli vintage, narzędzi,tapet i mnóstwa specyfików, których używam na co dzień. Odpowiem na Wasze pytania i zagwozdki. Ale przede wszystkim- zainspiruję Was do działania! Bo wyrzucanie starych mebli jest passe i Wy także możecie je, z powodzeniem, stawiać powtórnie na nogi:)

Warsztaty zaplanowane są na 10/12, sobota. Odbędą się w mojej pracowni, w Łodzi. Z uwagi na przedmiot warsztatu- metamorfoza krzesła, zachęcam do przybycia samochodem;) Lub załatwienie sobie szofera:) Wzdłuż ulicy, a także na terenie posesji, możecie parkować autka. 


Kolor do pomalowania krzesła wybieracie sami. Może to być "kingfisher", piękny turkus lub któryś, z tych pięknych, 24 innych kolorów:
Warsztaty potrwają maksymalnie do 18:00. Zależne jest to od tempa Waszego malowania i wysychania warstw. Podczas spotkania będziecie mogli się do woli częstować pyszną kawą, herbatą i ciasteczkami. Krótka przerwa, gdyby ktoś zapragnął obiadu, zaplanowana jest po drugim malowaniu, około godziny 13:30. 

Całkowity koszt warsztatów, zawierający :
- przekazanie wiedzy i wskazówek dotyczących odnawiania
i odświeżania mebli 
- piękno krzesło z Fabryki Mebli Radomsko
- wszystkie materiały niezbędne do metamorfozy (farby,pędzle,rękawiczki,fartuszki)
- kawę & herbatę, słodycze

wynosi 239zł*

Liczba miejsc jest ograniczona, maksymalnie 10 osób.
Osoby zainteresowane, proszę o kontakt na adres email:

refreszing@gmail.com

z dopiskiem "Warsztaty"
celem rezerwacji miejsca *

Zachęcam też do dołączenia na facebooku do WYDARZENIA, utworzonym specjalnie na tą okoliczność: KLIK>klik>klik.
Do zobaczenia w Łodzi!
Ściskam


EDIT !!!
Lista miejsc, na warsztaty 10/12 jest już zamknięta.
Ale:) Planujemy już kolejne w styczniu.

Jeśli chcecie się dowiedzieć w pierwszej kolejności,
zachęcam do kontaktu mailowego:
refreszing@gmail.com
z dopiskiem "info warsztaty" :)
« Nowszy post Starszy post »

Komentarze