11.10.2016

Warsztaty dla JYSK. Pokaz jesiennych nowości

Aby podzielić się z Wami tą informacją, musiałam czekać do samego końca. Wiecie, że jestem niecierpliwa, więc wyobraźcie sobie ile kosztowało mnie nerwów, zachowanie w tajemnicy czegokolwiek:) A przede wszystkim musiałam dopiąć temat otwarcia Wrotkarni Kołowrotki, która w sobotę miała swój wielki DZIEŃ!


Jak widzicie, nie nudzę się, sporo się dzieje, tym razem będę swoich sił próbować... W prowadzeniu warsztatów DIY podczas spotkania JYSK dla prasy i blogerów:) Jest mi zawsze niezmiernie miło, kiedy ktoś zaczyna maila do mnie od zdania "Czytam Pani bloga i z niecierpliwością czekam na kolejny post". Nie dlatego, że jestem próżna, ale wkładam tyle starań, by dawać Wam wiedzę, inspiracje, iż miło zostać docenionym. Tak też się stało, kiedy przedstawicielka firmy zaproponowała mi obecność na spotkaniu w formie prowadzącej warsztaty DIY. 

Na końcu postu czeka na
Was niespodzianka!

Dodam, dla osób, które piszą do mnie mocno mobilizująco "PAULA kiedy warsztaty u Ciebie?!"- będą, planuję je na początku grudnia, więcej informacji w listopadzie- stay tunned!

W następną środę zrealizuję proste warsztaty DIY, na których będziemy tworzyć wspólnie efektowną, dekorację do domu. Pisałam o niej w tym poście-klik. Nie mając jeszcze wtedy świadomości nawet, że w JYSK znajduje się dział, na którym można kupić podobrazie, farby, pędzle wszelkiej maści i pobawić się w domu w prawdziwego Picasso :)


Poza moimi warsztatami, które stanowią ułamek całego wydarzenia (tutaj więcej szczegółów-KLIK), na spotkaniu będą prezentowane nowości w asortymencie, głównie te, które są dostępne wyłącznie w sprzedaży internetowej. W związku ze spotkaniem, chcę Was też poinformować o konkursie JYSK FAVOURITES, w którym do wygrania jest nawet 3000zł, a wystarczy zagłosować :)

Dokładnie obejrzałam stronę konkursu i mam swojego "favourita", czy też faworyta, na którego oddaję głos. Kolekcja Nordic Retro kompletnie mnie rozwaliła! Zobaczcie sofę, fotel, regał,stoliczek.. WOW!

Jak wiecie, najbardziej na świecie, uwielbiam odświeżać stare meble, ale gdybym miała wybierać nowe, z salonu, to sięgnęłabym właśnie po te w klimacie retro. Ta ława, typu "łezka" mówi: JESTEM VINTAGE. Oczywiście patrząc na nią, już myślę, o jakiejś personalizacji ;) Chociaż taka "suróweczka", też mi się podoba! Co sądzicie? Kojarzycie takie stoliczki, w kształcie łezki? Ja tak, ale to rarytasy. Nie często spotykane, dobrze, że nowe wzornictwo nawiązuję do historii. Mega mi się podoba!
Oczywiście, że wolałabym aby to sofa nie była szara, tylko np. musztardowa, ale, ale... Nóżki są drewniane, można im dać kolorowe skarpetki i zamiast stonowanych poduszek, zamieszać w tej stylóweczce konkretnie, właśnie kolorami i wzorami:)


Patrzę na Ciebie, regale KALBY i mówię : Heloł, Gordżys! Jesteś taki piękny, czy mogę Cię zabrać do domu, chociaż nie wiem, gdzie Cię postawię? :)

Wspaniały klimacik daje to jasne drewno, któremu całego uroku dodają skośne nóżki, cały ich stelaż. Lekka personalizacja - kolorowa, wzorzysta tapeta na tył i witaj w raju meblowym mojego mieszkania :) Przywitaj się z resztą kolegów, wszyscy macie to samo nazwisko- RETRO!

Jestem zauroczona. Kompletna kompozycja, dla mnie zbyt spokojna, ale tak łatwa w personalizacji. Ekstra! Wiecie, czego mi się zachciało? Urządzania na nowo saloniku, ale to jeszcze nie teraz. To by było szaleństwo ! Tymczasem, ja nie mogę doczekać się samego spotkania, bo te meble sprawiły iż mam ochotę na więcej. Poznać, zobaczyć, dotknąć więcej mebli z JYSK i poszukać inspiracji.

Zdam Wam więc relację, po spotkaniu. No mówiąc po polsku, pochwalę się, jak to wszystko wyglądało, czy się udało, bo powiem Wam, wcale nie w sekrecie, że bardzo lubię warsztaty i wspólną pracę z ludźmi. Ktoś zawsze mnie czymś zaskoczy, da nowe, świeże spojrzenie, na coś, co dla mnie było oczywiste. A teraz niespodzianka!


Mam dla Was 5 podwójnych zaproszeń
na spotkanie :

"Jesienne nowości JYSK"
Będziecie mogli zobaczyć na żywo meble,
które są dostępne tylko w sklepie JYSK on-line :)
A także uczestniczyć w Warsztatach DIY, które poprowadzę :)

Zaproszenia rozdam pierwszym pięciu osobom,
które zostawią w komentarzu pod tym postem, krótkie uzasadnienie:
dlaczego chciałaby pojawić się na spotkaniu ? :)

Ps. Nie zapomnijcie, na końcu komentarza zostawić swojego adresu email. Powodzenia!

To jak, widzimy się w Warszawie ?:)« Nowszy post Starszy post »

Komentarze