04.10.2016

Metamorfozy przed i po. Wrzesień '16


Mamy październik, więc czas na TOP5 refreszingów minionego miesiąca. Moim subiektywnym zdaniem.
Zawsze staram się wybrać dla Was prace, które są albo bardzo spektakularne, jak ta szafeczka powyżej, albo bardzo pracochłonne, albo bardzo lekkie, dla kontrastu, albo bardzo "domowe", tzn. wykonane w kompletnie amatorski sposób- uwielbiam to!

Zastanawiam się ciągle nad zakończeniem cyklu lub przerwą, ale zainteresowanie jest tak duże, że chyba bym nie śmiała. Może to troszkę przebranduję, bo reedycja akcji #babskirefreszing, również jest na mojej tapecie. Musicie jednak cierpliwe być, bo tutaj naraz:
Otwarcie Wrotkarni KołoWrotki- już 08.10.br! Dla tych z Was, którzy odwiedzą Łódź w trakcie trwania LIGHT MOVE FESTIVAL, zaglądnięcie na Piotrkowską 217, aby się ze mną przywitać i zobaczyć spektakularną metamorfozę hali, mojego projektu, to PUNKT obowiązkowy :) Jesteśmy od 13:00 do późnego, późnego wieczora, więc Wy też musicie być ;p

Poza tym, dalej systematycznie prowadzę dla Was bloga. Wiecie ile? Dokładnie dwa lata! Będzie post podsumowujący, bo jest, co pokazywać i pisać, i dzielić się, i chwalić, i wyciągać wnioski <3


Niezmiennie rozwijam kanał na Youtube , działam na facebooku, instagramie, czasem snapie, oraz dalej, w nieruchomościach (mój zawód obok blogowania i bycia w sieci). Mam więc, co robić, lub, jak kto woli,nie wiem, w co mam ręce włożyć. Aha, jest przecież jeszcze pracownia!  W której też pracuję. I szykuję dla Was warsztaty na 04.12.br. Ogłoszę je już wkrótce. Będzie tylko 10 miejsc, więc jeśli jesteście zainteresowani, śledźcie PILNIE!


Dobra, napisałam się, napisałam, to lecimy:

1.  Szafka nocna, widziana u góry strony.
Jak ją zobaczyłam na instagramie- przepadłam.
NIE, nie znam firmy, która sprzedaje tą tapetę, prosiłam autorkę o taką informację, jak ją otrzymam, zrobię aktualizację wpisu:)


2. Magda,z LISIA ROBOTA, nabyła ode mnie kawałek tapety z palmami, z sypialni, i zobaczcie, co zrobiła:


3. Magdalena Bobko (tutaj jej insta), pokusiła się o kapitalne odnowienie krzeseł typu muszelka. Rzadko spotykane, super wykon! Ponad moje zdolności, brawa!


4. Arleta z Schabikowo, już się pojawiała, dzisiaj z pięknym wykonem, stół z czerwonymi nogami:


5. I Aga! Uwielbiam Agę (happy-place.pl) i jej podeście do wnętrz.
Ona też kocha kolor, zobaczcie jej cudny mural .. w sypialni:I jak Wam przypadły do gustu metamorfozy września?
Dajcie znać!

« Nowszy post Starszy post »

Komentarze