19.07.2016

HAUL zakupowy JYSK, Castorama i unboxing prezentów


Ale dużo dobra do mnie dotarło w ostatnim czasie. Przyznam szczerze, że ogarnęło mnie wzruszenie. Kiedy poza życzeniami zdrowia, zaczęłam od Was dostawać do upominki, to było mi tak ciepło na sercu. Że komuś się chciało, coś zrobić, wygrzebać, zapakować, napisać mi odręcznie "Zdrówka Pauliś". Serio, łzy się same do oczu cisnęły! WIELKIE DZIĘKI!

Formuła haul'u zakupowego najlepiej się sprawdza w wersji video /na dole posta/, ale krótki opis i zajawki foto przed filmem Wam zostawiam:)

WIELKA radość mieć cały stół (też nowy) rzeczy do dekorowania domu i do refreszingów. Widzicie m.in. cudną RYBKĘ od Piotrka i Wacława z Pracowni Retroconcept  <3 <3 

 Mega, ekstra paczka od Oli z Aleksandra's Furniture . A w niej.. ultra hiper ekstra mega nowoczesna nowej generacji farba olejna
(więcej na video). Dwa słoiczki farby dodatkowo. Papiery ozdobne, wszystkie na video.

 A jest ich.. no dużo! I do tego ta boska tkanina, nad którą będę się długo zastanawiać, do jakiego mebla ją wykorzystać, aby mogła lśnić i wyróżniać się na jego tle :)
W Castoramie dokonałam zakupów niezbędnych do kolejnego, tym razem domowego refreszingu (tak, tak więcej na.. VIDEO). A poza tym wpadłam do JYSKA i z przeceny (za grosze-video) kupiłam kilka bardzo przydatnych szpargałów. Do czego... możecie już zgadywać:)

Tym samym wbijajcie zobaczyć VIDEO, nie zapomnijcie dać KCIUKA W GÓRĘ i subskrybować mój kanał, bo za moment pojawi się tam unboxing tkanin do mojej nietypowej sukienki ślubnej !


« Nowszy post Starszy post »

Komentarze