10.06.2016

Metamorfozy przed i po. Maj '16


Cieszę się, że kolejny raz spotykamy się w tym cyklu. Osiadł już, często go oglądacie, więc ja dalej przeszukuję meandry internetu wybierając najciekawsze, moim zdaniem, refreszingi każdego, minionego miesiąca. Jesteśmy w gorącym, remontowym sezonie i strony aż buzują od spektakularnych przemian! Mam nadzieję, że te wybrane z MAJA przypadną Wam do gustu!

Zacznę od tego, że u LICHA (!!!) miałam być nad morze, na swoim przedpanieńskim wypadzie. Miał być koncert KELIS, kolejka SKM, charakterystyczna melodyjka na przejściu dla pieszych, amerykanka w cukierni, rybka w zagrodzie, itd. Ale KLOPS! Moja ulubienica jeszcze z czasów licealnych postanowiła w ostatniej dosłownie chwili odwołać koncert ! Wielka złość :(

Tym samym pozostaje napisać Niedobra Kelis, niedobra i uraczyć Was 5 top refreszingami w cyklu Metamorfozy PRZED I PO :)

1. Coś kompletnie innego!
Uwielbiam takie metamorfozy, kiedy mebel wygląda zupełnie inaczej, ta w wykonaniu Jagody (jej blog tutaj, klik):2. Daj od siebie trochę serca, to wykon, który znalazłam w internecie, Marty Czerkiewicz.
Uwaga! B.podobną komodę, tylko bez szuflad, znalazłam całkiem niedawno na śmietniku-sprawdźcie mój instagram :)3. Kasia (jej blog tutaj,klik), nadała sznytu niezłemu paskudztwu:


A ja bardzo podobną szafkę miałam na warsztacie:)
Tutaj przed pracą. Możecie też ją zobaczyć na video z pracowni.


4. Metamorfoza ze spektakularnym użyciem drewna!
W wykonaniu Arlety (jej blog tutaj,klik).


5. I prosta, aczkolwiek super efekciarska metamorfoza metalowego kosza, w wykonaniu Jest Dobrze:


I która metamorfoza podoba się Wam najbardziej? Mi szafeczka z serduszkami <3 Widać świetny pomysł i super wykonanie :)

Czekam na Wasze opinie, oraz PRACE, ślijcie je na refreszing@gmail.com, w temacie dopisując "metamorfozy przed i po", pamiętajcie, nie wysyłać mi kilku (czy kilkunastu zdjęć), wystarczy zdjęcie przed i po połączone obok siebie w kolażu. 


« Nowszy post Starszy post »

Komentarze