10.05.2016

Metamorfozy przed i po. Kwiecień '16
Jestem prze-szczęśliwa, kiedy nowe cykle na blogu się Wam podobają. Tak też się stało z postami serii "Metamorfozy przed i po" (znajdziecie go w dziale Wybrane INSPIRACJE), które to pojawią się na początku każdego miesiąca. Ja w trakcie tych czterech tygodni szukam 5 wyjątkowych refreszingów, uzyskuję zgodę autorów/autorek na pokazanie ich na blogu,a Wy możecie się zainspirować i poznać inne fanki refreszingów;)


Mam nadzieję, iż cykl nie będzie kolidował z przygotowywaną re-edycją akcji #babskirefreszing, czekałyście? :) Już niebawem więcej szczegółów i ruszamy do ataku na internet z hasztagami #babskirefreszing przy Waszych zdjęciach na instagramie, lub facebooku. Zdjęć Waszych prac, w trakcie, przed i po, w tematyce refreszingu. Więcej, wkrótce!

1. Jak z koszyczka zrobić doniczkę?
Metamorfoza Magdaleny (poznana na grupie na fb)
2.  Refreszing kuchennej półki kupionej na targowisku,
w wykonaniu Magdy (@panimadalinska)


3. Z pewnością widziałyście już mnóstwo zHACKowanych mebli z IKEA, to wykon @mala_mi 4. Ten wykon mnie zachwycił! Jak sam mebel zresztą. Zaczepista jest ta szafa i jej refreszing w wykonaniu Kasi, z fisznikove.blogspot.com   także! <35. Majowy balkon Mai (@majlook) :)Jak podobają się Wam metamorfozy kwietnia?
I przede wszystkim, która z tych TOP5 przypadła Wam najbardziej do gustu? Dla mnie faworytem jest szafa (nr.4). Ale czekam z niecierpliwością na Wasze opinie.

Jeśli wśród Was, Czytelników, jest któraś chętne by pochwalić się swoimi pracami, śmiało piszcie na refreszing@gmail.com , w temacie "METAMORFOZY PRZED I PO". Jeśli już chcecie mi wysłać fotki, pliz pamiętajcie aby było w formie kolażu, lub dwóch obok siebie już przed i po, co pozwoli mnie odciążyć z obróbki;)

« Nowszy post Starszy post »

Komentarze