03.05.2016

Haul Zakupowy, dodatki do wnętrz z second handu


Kiedy dodawałam dwa miesiące temu na swój kanał na Youtube haul zakupowy *czyli taki filmik, na którym się gada i pokazuje, co się kupiło w sklepie*, to nie spodziewałam się, że będzie miał tyle wyświetleń. Tamten był ze sklepu TIGER, a co mam dla Was dziś?
Otóż po filmiku, na blogu i YT hitem okazały się... Nic z rzeczonego TIGERa, tylko kupione fartem w drodze powrotnej zasłony. Piękne zasłony, z nadrukami florystycznymi i ptakami. I gratulowałyście mi szczęścia. Otóż, tak się składa, że ja często do second handów zaglądam i przyobiecałam Wam wtedy haul zakupowy,  z ciucholandów właśnie, w tematyce dodatków do wnętrz. Nie zrobiłam miliona zdjęć, bo nie da się pokazać przedmiotu na foto, ale omówić i dać w jakości na HD już łatwiej. Tak więc wskakujcie, na zachętę piękny imbryczek :) Oraz wazoniki, również z SH:)

Wskakujcie zobaczyć NOWE WIDEO:PS. Bardzo serdecznie zapraszam Was do wysłuchania arcy ciekawej rozmowy, do której zostałam zaproszona do Radia Łódź, wraz z coachem, Moniką i Magdą, prowadzącą, dyskutowałyśmy o "Zarządzaniu sobą w czasie".
Audycja jest na dole wpisu, >>>link tutaj<<<
« Nowszy post Starszy post »

Komentarze