01.04.2016

Ciekawe wnętrza w Gdańsku i Gdyni. Relacja z wyjazdu do Trójmiasta


Powiem Wam, że uwielbiam morze. Gdańsk kocham w sposób szczególny, gdyż w dzieciństwie zabierała mnie tam Babcia. Zimą. Pokochałam go więc, nie za wylegiwanie się na plaży,ale spacery i niesamowity klimat. Kojarzy mi się z relaksem i spokojem, więc gdy zabrakło mi dwóch ostatnich, namówiłam Mariusza na wyjazd.


Pokazałam już Wam kilka kadrów z samego wyjazdu. Szerokich. Szumiących wręcz :) Zobaczcie więcej tutaj >klik.

Dzisiaj chcę Wam pokazać trzy miejsca, a cztery w sumie polecić. Bo różnie to bywa z noclegami i jedzeniem podczas wyjazdów, a nam udało się trafić w punkt.

BAZA NOCLEGOWA


My wybraliśmy hotelik, a właściwie to willę, nad samym morzem. Polecamy ją z uwagi na lokalizację i bardzo przyjemne wnętrze. Nazywa się Willa Marina i znajduje się w Gdańsku.
Tak prezentuje się część restauracyjna:
Willa znajduje się przy samej promenadzie, więc pijecie kawę słysząc szum fal. A nieopodal znajduje się przystanek tramwajowy, którym dojedzie na stare miasto.

A jeśli chcecie zobaczyć pokój, a także moją relację z Gdańska, to oglądajcie filmik:JEDZENIE

Jak wiadomo bywa lepsze i gorsze. My nie zdecydowaliśmy się na posiłki w miejscu noclegu, ale jest knajpa, restauracja, rzut beretem (2 minuty) godna, bardzo godna polecenia, Zagroda Rybacka:Pojecie, napijecie się, wszystko z widokiem na morze, ale, co dla mnie, wnętrzarki, istotne- w pięknym entourage'u !
Wszechobecne pastele, drewno, z dodatkami metalowymi. MNIAM!

Drugim miejscem,gdzie trzeba zjeść będąc w Gdańsku jest kultowy Bar Turystyczny. Będąc na starym mieście nie zapomnijcie tam wejść.

Z Gdańska udaliśmy się do Gdyni. I tam też udało nam się znaleźć miejsce gdzie jest ładnie i smacznie. Pierożek na Skwerze Kościuszki jest godzien postawienia tam nogi :D


Zarąbiście prawda? Nie da się inaczej opisać!
Zakochałam się w tym multikolorowym wnętrzu.

Zobaczcie wirtualny spacer po Pierożku, w odcinku znad morza o wyjeździe do Gdyni:Podobają się Wam te knajpki? Mi bardzo! <3
Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie i przede wszystkim, co Wy polecacie?Jeśli macie inne zdanie- dawajcie znać w komentarzach :) « Nowszy post Starszy post »

Komentarze