15.02.2016

Haul zakupowy wnętrzarski. Tiger.


Jeśli śledzicie mnie na snapie, to wiecie już od kilku dni, że szykowałam dla Was nowy format. Przygotowałam dla Was haul zakupowy wnętrzarski. 

Widuję od czasu do czasu wpisy na blogach dotyczące nowych rzeczy w sklepach. Pisaliście również do mnie, że jesteście ciekawi skąd biorę swoje dodatki do mieszkania. Zdarza się i mnie udawać na regularne zakupy. Oczywiście nie zawsze, kiedy coś się pojawia w marketach, biegnę z portfelem. Ale są sklepy, które oferują ciekawe dodatki, a hasło wyprzedaż budzi we mnie bardzo pozytywne emocje:) Lubię robić zdjęcia, ale wiecie pewnie, że kocham też format video. Ile więcej można wyrazić słowem i mimiką. Dawaliście mi też znać, że podobają się Wam filmiki, któe trwają dłużej niż 180 sekund i na których więcej mówię. Idąc za ciosem, od kilku miesięcy więc, po inwestycji w sprzęt: aparat z kamerą w jakości HD, domowe studio (softboxy, takie parasole, tło) i inne gadżety, kręcę dla Was tutoriale DIY, pokazuję Wam nasze mieszkanie Wszystkie te filmiki znajdziecie na YOUTUBE, na który Was odsyłam. >>>KLIK<<<.

Tym razem zabieram się za ciekawy temat jakim są dodatki do wnętrza, możecie zobaczyć, co kupiłam, gdzie to wykorzystam. Uwielbiam takie polowania, mam nadzieję, że filmik się Wam spodoba. Kciuki w górę i zasubskrybujcie mnie na YT:)Co sądzicie? 
Chcecie od czasu do czasu zobaczyć taki filmik 
z moimi łupami do wnętrz? 

Jutro musicie być! Będzie metamorfoza schodów :)


« Nowszy post Starszy post »

Komentarze