16.12.2015

Odcinek 7 i 8 serialu Home Refreszing- ostatnia prosta!


Dzisiaj zapraszam Was na siódmy i ósmy odcinek. Serial o remoncie mieszkania Home Refreszing to nie tylko pamiątka dla mnie z całego procesu, ale także spora ilość materiały dydaktycznego:) Widzicie kolejne etapy, potrzebny czas, ilość dylematów, które remont za sobą niesie.
W siódmym odcinku pokazując Wam kolejne kąty mieszkanie i ich metamorfozę, pokazuję Wam także moje projekty na przestrzeń saloniku i sypialni. Chcę abyście zwizualizowali sobie mój koncept. Bo jest on już dosłownie namacalny :) Jedną z lepszych decyzji, dla zyskania przestrzeni było usunięcie.. Nie tylko boazerii, czy szaf, ale długiego i szerokiego parapetu, który widzicie na tym zdjęciu powyżej. I to była bardzo spontaniczna decyzja. Serio. Parapet był już zamówiony, ja nie przespałam nocy, o 7:03 rano dzwoniłam do stolarza aby nie robił jednak tego długiego parapetu. Kiedy ta decyzja padła musiałam zmienić grzejnik i jego lokację, a o tym było tutaj, klik.  I jaka była moja ulga, serio jakby mi kamienie z pleców spadły, że zdecydowałam iż parapetu i grzejnika na tej ścianie nie będzie. Ta sytuacja to była taka lekcja, aby się nie trzymać tego, co utarte. To, że grzejnik dotychczas był pod oknem, i że zawsze pod oknem są parapety, nie znaczy, iż my musimy iść tą samą, oklepaną ścieżką. Serio! Zapraszam Was na siódmy odcinek:


A to pokrótce jest mój salon. Przed, w trakcie demolki, remontu i z moją wizją finalną  :DKolejny, ósmy odcinek serialu o remoncie mieszkania Home Refreszing pokazuje etapy. Chciałam w wybranych miejscach w mieszkaniu, pokazać Wam, jak z każdym tygodniem- bo co tydzień wchodziłam z kamerą na budowę- zmieniała się przestrzeń poddana remontowi. Czyli tzw. progres! Kolejne 9 minut serialu czeka na Was tutaj:
Za tydzień, tuż przed Świętami, czeka na Was ostatni odcinek. Ostatni odcinek pierwszego sezonu. Wiem, że każdy z Nas, myśli teraz o prezentach, o choinkach i czasie wolnym od pracy. Cały cykl mieszkania meblowanego (co zresztą codziennie uskuteczniam) szykuję dla Was po Nowym Roku! Ale nie bądźcie smutni, malutka niespodzianka już wkrótce. 

Tymczasem. Spotykamy się w piątek! « Nowszy post Starszy post »

Komentarze