26.11.2015

Powitajmy Fajne Wnętrze i Love Poland Design!


Dzisiaj chcę Wam wpierw przedstawić Agnieszkę. Czytam jej bloga, chociaż zupełnie się różnimy. Blog Kobieta po czterdziestce jest dokładnie taki, jak jego autorka. 


To pozytywna, uśmiechnięta osoba, mająca zawsze dobre i ciepłe słowo! Agnieszka, podobnie, jak wcześniej przedstawione sponsorki (klik), jest rękodzielniczką i artystką. Prowadzi swój sklep Fajne Wnętrze, do którego wytwarza oryginalne manekiny, stanowiące piękną dekorację (do sypialki, czy sklepu). A także: świczniki, lampy, dywany, pufy, podkładki i szereg innych dekoracji;)Cudne prawda? Agnieszka też przerabia meble. Różni nas style, ale łączy ta sama miłość do postrzegania duszy przedmiotu ;) Autorka sama o sobie napisała:


Od dwóch lat prowadzę bloga. Fascynują mnie piękne wnętrza - te z duszą. Lubię podróże, książki i szczere rozmowy z moją nastoletnią córką. Szydełkuję dywany, serwety, ozdoby świąteczne, podkładki, pufy.
Szyję, m.in.  ubrania projektu mojej córki.
Z pasją urządzam nasz dom, który jest odzwierciedleniem moich zainteresowań. Wypełniam go starymi meblami. Cierpliwie ich szukam i odnawiam z prawdziwą przyjemnością. W wolnych chwilach ozdabiam artystycznie manekiny krawieckie - koronkami, tkaninami, gazetami i różnymi materiałami - w zależności od projektu. Każdy z nich jest inny, niepowtarzalny. Tworzę autorskie dekoracje do wystroju wnętrz. Jedne z najnowszych projektów mojego pomysłu to świeczniki i lampy. Wszystkie te przedmioty można zobaczyć i kupić w moim e-sklepie
Fajne Wnętrze.


Agnieszka odezwała się do mnie w trakcie akcji #babskirefreszing i zdecydowała podarować coś od siebie dla Was.
Cztery, śliczne podkładki pod kubki (średnica ok.12cm, a kolor Obdarowana wybierze sobie sama!)
Ja zwariowałam na widok mięty i tych malinowych. Ale to nagroda dla Was :)  Jakie zasady?
  1. Polubcie profil Fajnego Wnętrza.
  2. Zostawcie komentarz pod tym wpisem wyrażając chęć swego udziału (lub na Facebooku czy Instagramie).
  3. Bierzcie aktywnie udział w akcji #babskirefreszing!
  4. Możecie podzielić się radosną nowiną udostępniając ten wpis, lub post na Facebooku, czy też repost zdjęcia konkursowego na Instagramie ;)
  5. Zabawa trwa do 11.12. Wyniki 12.12 na blogu!


______________________________________________________________________

Wspomniałam także o drugim sponsorze. Love Poland Design. Nazwa mówi sama za siebie. To projekty posterów, podkładek, magnesów i innych, oddające miłość dla polskiego designu. Projekt powstał wpierw wyłącznie dla Warszawy, ale szczęśliwie systematycznie rozszerza się o kolejna miasta. Plakaty mają charakterystyczny styl. Szybko przyciągają oko i stanowią piękną dekorację dla wnętrza. Już mówiłam Wam przecież,że bardzo lubię małe polskie manufaktury, firmy, którą tworzą niepowtarzalne dekoracje do wnętrz. Uważam, że takie inicjatywy trzeba wspierać z głębi serca. Szerzyć o nich wieści, przedstawiać je. Poznajcie więc Agatę i Magdę z LPD.

"LOVE POLAND DESIGN
 tworzymy my - dwie siostry - Agata i Magda, urodzone Warszawianki, przez przyjaciół nazywane pieszczotliwie - Siostry K. Magda to realistka, twardo stąpająca po ziemi, która potrafi skonkretyzować i wprowadzić w czyn, szalone pomysły Agaty, która ciągle gdzieś pędzi i coś wymyśla. 

Ale w każdej firmie najważniejszy jest Zespół, bo bez niego nie byłoby nic. Nam udało się pozyskać wspaniałych ludzi i mamy nadzieję, że zostaną już z nami na zawsze. 
  
Nasza marka tworzy produkty związane z tematyką polską,
w sprzeciwie do zalewającego nas pamiątkarskiego kiczu. Nasze projekty tworzymy z przymrużeniem oka
i z sentymentem do PRL-u (ale nie z tęsknotą!).
Nasze produkty są wyprodukowane w Polsce, w oparciu
o własne autorskie zdjęcia i projekty. Wszystkie grafiki są rysowane ręcznie, stąd ich niepowtarzalny ilustratorski wdzięk."


 To tylko ich wybrane projekty, Dziewczyny tworzą:
m.in. kubki, postery, magnesy, pocztówki, notesy, wycinanki, ubrania, torby, indywidualne zamówienia !Co Love Poland Design podarowały jako nagrodę w akcji #babskirefreszing? Świetny plakat "ZOO":  1. Polubcie profil Love Poland Design.
  2. Zostawcie komentarz pod tym wpisem wyrażając chęć swego udziału (lub na Facebooku czy Instagramie).
  3. Bierzcie aktywnie udział w akcji #babskirefreszing!
  4. Możecie podzielić się radosną nowiną udostępniając ten wpis, lub post na Facebooku, czy też repost zdjęcia konkursowego na Instagramie ;)
  5. Zabawa trwa do 11.12. Wyniki 12.12 na blogu!
*** Dodatkowo Love Poland Design obdarował Nas świątecznym rabatem na asortyment sklepu w wysokości :


Kod rabatowy  jest ważny w dniach 26.11-31.12.br
Po zakupach wpisujecie kod: REFRESZING
i gotowe!


To tyle na dzisiaj. Codzienne wpisy na blogu to jest dopiero wyzwanie, powiem Wam! Ja zasuwam codziennie w pracowni aby wyrobić się z meblami na nowe mieszkanko, a Was odsyłam do wczorajszego odcinka serialu Home Refreszing :) Wiecie, że są opublikowane dwa? Drugi i trzeci! Kogo ominęło niech nadrabia!


« Nowszy post Starszy post »

Komentarze