24.10.2015

Zmalowałybyście coś ? Jest okazja, powitajmy trzeciego sponsora.


Czy ja muszę Wam tłumaczyć, jak ja się cieszę, kiedy na wieść o akcji #babskirefreszing trafiają do mnie kolejni sponsorzy? Firmy, które chcą Was obdarować nagrodami, za to, że Wy- Babeczki, już tak się nie wstydzicie pokazywać swoich prac?


No bardzo się cieszę! Serce mi rośnie i chociaż mój dzień aktualnie składa się z czterech różnych kosmosów (praca, remont, blog i akcja), to jakaś nieznana mi moc mnie napędza. Serio, NASA przy mnie to jest mały miki ! :D

Czy przekonałyście się już czemu warto partycypować w akcji #babskirefreszing? Czy pamiętacie, jaki cel nam przyświeca? Że chcę abyście się ośmieliły i pokazywały swoje prace? Czy widziałyście co się dzieje na facebooku pod hasztagiem akcji? Poniżej tylko wybrane prace. Cieszą mnie koleżanki po fachu, które takim wpisem pozwalają dotrzeć nam z informacją o akcji do szerszego grona, i jak bardzo cieszą mnie Wasze zdjęcia- dodając haszataga #babskirefreszing, dajecie nie tylko możliwość poznania tematu swoim koleżankom, ale dajecie też jasny sygnał, w jak fajnym przedsięwzięciu bierzecie udział :) Nie przestawajcie. Idziemy po ogień! Poza tym zobaczcie, jak wspaniałą bazę inspiracji i wiedzy budujemy wspólnie. Warto:)
Aby nie przedłużać :) Powitajmy cieplutko :
Odwiedźcie stronę Chalk & Chic!


Jak w tytule, która z Nas nie marzy o farbie kredowej? Niektóre już ją świetnie znają, ale część z Nas jeszcze nie miałam ich w łapkach. Chciałybyście coś zmalować? Ja bardzo! Już Wam zazdroszczę tej cudnej nagrody :) Wybrany kolor farby kredowej w puszcze 1 L może być Wasz. Bawimy się do 09.11.br. Hasztagowanie swoich prac #babskirefreszing tylko zwiększa Wasza szanse :)


Warunki są proste:


  1. Polubcie fanpage sponsora.
  2. Zaobserwujcie ich na instagramie.
  3. Napiszcie pod tym wpisem, w komentarzu, jaki kolor farby byście wybrały i dlaczego?
  4. Taki sam komentarz dajcie na FB/ instagramie, bo zabawa trwa równocześnie na wszystkich moich socjalach.
No to jak?
Która marzy o farbie kredowej? :)


« Nowszy post Starszy post »

Komentarze