29.10.2015

Sęk w tym, że akcja babski refreszing jest dla Kobiet!

Czas wrzucić trzeci bieg! Poza tym, że Was na instagramie i facebooku tylko przybywa, mam wrażenie, że przez pogodę tak nieco zwolniłyśmy?
Nie wydaje się Wam? Ja ogarniam pracę, bloga i remont,ale niezmiennie #babskirefreszing to jest mój priorytet! Chcę abyście pomimo jesiennej aury odkopały w sobie mega power i pamiętały o dodawaniu hasztagów do swoich prac! To hiper ważne. Wiecie czemu? Bo tworzymy wspólnie coś wielkiego:) Genialną bazę inspiracji. Wsparcia. Poznajemy się. Już nie jesteśmy same, ze swoimi dylematami, troskami. Bez możliwości pochwalenia się każdemu dookoła, jak świetne metamorfozy czynimy. Dzięki hasztagowi, Wasze szafy, przemalowane pokoje już nie są same! Także pamiętajcie- jeśli dokonujecie metamorfozy wnętrza/mebla/dekoracji podzielcie się nim z nami Dziewczyny! W Nas jest siła :)

Intensywnie szukam dla Was sponsorów, których nagrody z szeroko rozumianej strefy wnętrzarsko- budowlanej, mają Was jeszcze bardziej zachęcić i ośmielić do wykonywania refreszingów i do dzielenia się nimi. 


Przywitajmy więc cieplutko... Karolinę, która w swojej pracowni tworzy i odnawia drewniane meble. Uwielbiam poznawać kolejne rękodzielniczki! Pracownia SĘK W TYM (klik), którą szybciutko polubcie na facebooku, podarowała....Fantastyczną, spersonalizowaną skrzynię na zabawki.
Długość: 50 cm
Szerokość: 40 cm
Wysokość (z kółkami): 38 cm
Głębokość: 30 cm
Waga: 4 kgOczywiście treść napisu, wygrana wybiera sama :)Karolina tworzy skrzynie ze starych, wysuszonych desek. Są wyszlifowane, malowane bezpieczną farbą akrylową i zabezpieczone bezbarwnym woskiem. Kółka wykonane są ze sztucznego tworzywa. Na skrzynie może znaleźć się napis/grafika.

Jeśli macie chrapkę na tą skrzynkę, wpiszcie w komentarzu pod tym postem lub na facebooku, lub instagramie :
- Jaka była Wasza ulubiona zabawka w dzieciństwie?

Nie zapomnijcie polubić profilu pracowni;)

Jeśli któraś ma bloga/fanpejdża może podzielić się radosną nowiną i przygarnąć/udostępnić banerek:


bawimy się do 12.11, wyniki 13.11 :)

Tymczasem, do zobaczenia po weekendzie! Czołem:)


Odwiedźcie też pracownię Sęk w tym na:« Nowszy post Starszy post »

Komentarze