19.10.2015

Nagroda od MCN Design- wyniki!


Nie jest prostą sprawą decydować, kto otrzyma nagrodę. To zawsze najgorsza część konkursu. Nie mniej, Wasze uczestnictwo, tak liczne, motywuje mnie do pozyskiwania dla Was kolejnych sponsorów. Następni przedstawią się Wam już niebawem, więc bądźcie czujne! Akcja #babskirefreszing nabiera tempa!

Aby zachęcić Was, ponownie ośmielić, zobaczcie ile już Was podzieliło się na samym instagramie ! Ponad 200:) Inspiracji, uśmiechów, rąk z wiertarkami. Koniecznie wejdźcie na insta, klik.

 
Ponadto, równolegle hasztagujcie na facebooku. Niech akcja #babskirefreszing rośnie w siłę. Niech dowie się o Nas, jak największa liczba osób :) Bo wiecie, ja dążę do doprawdy zacnego finału dla Was ;)
 
Nie przedłużając.. Fantastyczną lampę od MCN DESIGN, podziękujcie mu kciukami w górę na jego profilu, wygrywa:
 
Ela Graczyk
 
Chciałabym choć trochę umotywować swoją decyzję. Chociaż nie będzie dobrego "za", bo upominki chciałabym dać każdej Uczestniczce akcji #babskirefreszing. Ela rysuje, maluje, dekoruje. Jest uśmiechniętą Mamą. Ma czas, chęć i zapał by zajmować się tworzeniem i odnawianiem. Właśnie to , tym razem, zdeterminowało mój wybór. Nie zawsze, jak widzicie, trzeba pochwalić się budową stołu. Chociaż one są również mile widziane!
 
Serdecznie gratuluję wygranej. Proszę o zgłoszenie się w przeciągu 7 dni (kontakt babskirefreszing@gmil.com  ; temat LAMPA).
 
A Was zapraszam do zabawy o drewniane gałki od pracowni Dot, szczegóły tutaj, klik. Spieszcie się, bo już na dniach poznacie kolejnych sponsorów :) Ciekawe?
 
Jutro na blogu.. Moja kuchnia! Będziecie?
 
 
 


« Nowszy post Starszy post »

Komentarze