18.09.2015

Przechowywanie biżuterii- wieszak ze starej ramy DIY.

Jak w tytule, borykałam się z tym długo. Od zawsze biżuterii miałam sporo- ale nie złota i diamentów, tylko takiej hand-made. Dlaczego? A bo sama, wiele, wiele lat temu, zajmowałam się jej wytwarzaniem i sprzedażą w swoim sklepiku internetowym. Zgadłybyście? :) Jak każda z Was posiadałam niezliczoną ilość wieszaków, jak ten widoczny na zdjęciu. Świetnie sprawdza się dla bransoletek i naszyjników. Ale przy mojej ilości precjozów po prostu się wywracał. Zaraz pokażę Wam prze-prosty patent na dłuższe wisiory,a także piękny wieszak na kolczyki, jaki możecie zrobić same:)
Zacznijmy więc od projektu "zrób to sam". Wykorzystałam starą ramę, farbę, kawałek gąbki, tkaniny, pistolet z klejem na gorąco. I to naprawdę tyle. 

Prosty przepis (ramę możecie pomalować, ale nie musicie, może jest już w wymarzonym kolorze) :

Instruktaż video:Ramka wisi na szafie Halince (klik). I właśnie w tej szafie mam sprytny patent na długie wisiory-tadam!


Kilka kadrów gotowego wieszaka na biżuterię. Przy okazji dodam iż taka ramka świetnie sprawdzi się dla Dziewczyn, które tworzą precjoza i wystawiają się na kiermaszach:)Kilka tygodni temu pokazywałam Wam samo odświeżanie starej ramy (klik) i obiecałam pokazać gdzie aktualnie wisi.. A więc wisi w salonie w części mojej wystawki :) W środku kolaż (klik) dla M.I na koniec raz jeszcze wieszak na kolczyki w  ulubionym zestawieniu przed i po. Jak Wam się podoba? I przede wszystkim jakie są Wasze patenty na przechowywanie biżuterii?Nim Wam napiszę do zobaczenia, chcę podziękować za wszystkie ciepłe słowa na temat akcji #babskirefreszing. Każda Wasza wiadomość, każdy email, są dla mnie wiatrem w żagle. Nie! Huraganem! Na wagę złota jest każdy kciuk w górę, komentarz. Dziękuję Wam, że jesteście. Ten projekt jest dla Was.!
Szczegóły akcji tutaj --->>>klik<<<---
« Nowszy post Starszy post »

Komentarze