18.08.2015

Refreszing w gazecie!


Refreszing rośnie w siłę, czy jak ostatnio napisała Kasia z Twoje DIY - idzie jak burza! I nie zamierza zwalniać. Mimo doskwierających upałów kończę projekty na bloga, ale nie tylko.Pisałam Wam w lipcowym zestawieniu, co się działo w ostatnich tygodniach. Mimo napiętego grafiku, codziennie znajduję super moc w sobie aby przeć naprzód, bo tak właśnie się realizuje marzenia:)Jakiś czas temu odezwano się do mnie z miesięcznika Czas na wnętrze i mam olbrzymią przyjemność, znaleźć się w super zacnym gronie we wrześniowym numerze!

Jeśli jesteście fanami magazynów o wnętrzach, to gorąco zachęcam Was do sięgnięcia po ten numer. W szczególności, że ja dzięki artykułowi o HIPER Blogach, poznałam nowe znakomitości!

Bardzo jestem dumna, że w niespełna rok czasu refreszing przechodzi taką drogę. Nie spodziewałam się tego i bardzo Wam za to, Czytelnikom, dziękuję. Nadal pracuję nad nowymi projektami i szykuję szereg niespodzianek do końca tego roku abyście mogli nie tylko oglądać zdjęcia mebli czy wnętrz- przed i po, ale w ciekawej formie i niebanalnej treści zbliżyli się do mojego świata:)

W minionym tygodniu odezwał się do mnie paryski miesięcznik, celem nawiązania współpracy, co, mam nadzieję, pozwoli refreszingowi opuścić granice Polski:) 

Ja zaś całą niedzielę dłubałam, od 8:00 do 21:00, kręciłam filmy, robiłam zdjęcia, aby nie zabrakło Wam wrażeń na blogu:) Na instagramie starałam się przemycić Wam kilka sneek peaków:Już w piątek zobaczycie konkursowy domek dla dziecka, jak był budowany, krok po kroku:

Ja jestem właśnie w drodze na Mazury, zapraszam Was na swój instagram->w poście widzicie:
deski na balkonie- wpis, Wąski bliżej wschodu
zdjęcie z balkonu- wpis, Lipiec na instagramie
taboret- wpis, Metamorfoza starych taboretów

« Nowszy post Starszy post »

Komentarze