21.08.2015

Domek dla dziecka- zbuduj go sam!

W konkursie na 6, pośród kilkudziesięciu prac, domek dla dziecka wzbudził sporą sensację. Może dlatego, że przypomina prawdziwy dom, tylko jest jego słodką miniaturą?


Martyna i Michał zaczerpnęli szczegółową instrukcję.. na blogu!
Odsyłam Was do autorki projektu, krok po kroku opisującą działania, Houseloves.com.

Prace nad domkiem dla 2 letniej już ponad córki, trwały około 3 tygodni (wiadomo, że nie dni roboczych, bo wszystko odbywało się po pracy). Powstanie domku to koszt nieco ponad 2500zł. Czy dużo czy mało, przy projektach ZRÓB TO SAM ciężko oceniać. Cena to oczywiście same materiały: sam dach- blacha, rynny, obróbki to 530zł. Ta kwota zawiera też już np. zjeżdżalnię czy gotowe huśtawki. Natomiast radość obdarowanej jest bezecenna.


Zdjęcia z budowy domu dla Jagody:


Po powstaniu szkieletu, czas na konstrukcję dachu i schodów:

I dachówkę, a także:


Okna:

Prace trwały dzień:

I noc:


Konieczny był także pierwszy odbiór techniczny:)


Domek został pomalowany farbą elewacyjną:

Wszystko po to aby sprawić małej Jagodzie radość:I jak Wam się podoba?
Mała właścicielka jest zachwycona. Jeśli już nie w tym roku, zachęcam Was w następnym do stworzenia takiego dzieła na swoim podwórzu;)Ja leniuchuję na Mazurach:) Odpoczynek mi się przyda, bo wrzesień czeka mnie bardzoo intensywny. Już się nie mogę doczekać :) Tymczasem. Widzimy się we wtorek, pokażę Wam stolik z żyłkami- Kazika- w finałowej odsłonie, która mnie samą zaskoczyła. I część widzieliście tutaj, klik. II tu, klik.
Skończyłam go w minioną niedzielę. Już stawiałam go do wyschnięcia, już zamykamy garaż..Nie! Jednak coś zmieniłam na ostatnią chwilę :)


PS. HEJHO! Biorę udział w konkursie na bloga roku, w kategorii Pasje i Twórczość. Nie muszę Wam mówić, ile serca wkładam w prowadzenie tej strony. Ile pracy, tej fizycznej i metafizycznej, abyście mogli czerpać wiedzę, inspiracje i pomysły. Będę przeszczęśliwa jeśli wyślecie na mnie SMSa. A dochód z wysłanych wiadomości jest przekazany naFundację Dziecięca Fantazja.  Możecie pomóc mi w realizacji marzenia <3
Głosy oddajemy do 01.03.2016r.« Nowszy post Starszy post »

Komentarze