28.07.2015

Wyniki konkursu cotton ball lights :)


Przyjemną częścią konkursu są zawsze Wasze zgłoszenia. Pozwalacie się trochę w ten sposób poznać. Jest to bardziej realne niż zwykłe kciuki w górę i strasznie "lubię to" :)
Potężną wadą są oczywiście decyzje.
To trochę tak, jakby musieć wybrać  w przedszkolu, któremu dziecku damy cukierka...

Nadesłaliście 27 prac:


                                                                
Uwaga-filmik nie zawiera wszystkich prac!

A tematem były inspiracje:
"Z czym kojarzą się Wam wakacje?"

Widzicie ile morza pojawiło się na tych zdjęciach? Wcale się nie dziwię, na słowo weekend, pierwsze co chcę słyszeć to szum fal, czuć słoną skórę. Kocham wodę!

Ciężko było zdecydować między pięknymi, eterycznymi zdjęciami, inspiracjami znad morza, smakami lata w owocach...

Dwa zestawy od :
www.cottonballlights.pl

Powędrują do:

Marzeny Frączak. Za to, że lato kojarzy się jej ze zwalniającym czasem. Za dostrzeganie tych małych rzeczy, drobnych przyjemności, pozwolenie sobie na błogie lenistwo. Tak trzymaj!
Drugi zestaw otrzymuje Marta z bosego domu,
za pasję do podróżowania,ale nie tą z przewodników, za złamanie- trochę na przekór- lenistwa na plaży i szumu fal, za energię do poznawania nowych ludzi i odkrywania nowych miejsc!
Tymczasem! Zamiast wpisu jest błogie lenistwo, które przyznaję się bez bicia dopadło i mnie. Ale nie martwcie się, do piątku wyskrobię dla Was refreszingowy wpis. Naładuję tylko baterie na rowerze w parku, marząc o krótkim, jakimkolwiek, gdziekolwiek wyjeździe i zaproszę Was z lampką, czego tam sobie lubicie:)

Ahoj!

« Nowszy post Starszy post »

Komentarze