11.05.2015

Wyniki czwartego Candy!


Raz jeszcze Wszystkim dziękuję za wspaniałą zabawę. Wpis z czwartym Candy pobił rekordy popularności!
Bardzo się cieszę, że przypadł Wam do gustu, bo to w końcu nagroda dla Was-Czytelników/Lubisiów:) Na facebooku jest już Was bez mała tysiąc! W skali tych kilku miesięcy to dla mnie doprawdy olbrzymi komplement. Wielka duma! Na instagramie dosłownie 199 Followersów. Na google + jest Was 70. Dołączyło do śledzenia witryny 62 osoby. Takich gości trzeba przyjmować po królewsku i dziękować, dziękować, dziękować! Za chwilę przekroczę magiczną liczbę 50.000 wyświetleń i chcę Wam powiedzieć, ile to dla mnie znaczy. Każdy kciuk w górę, +, udostępnienie, komentarz to jest motywacja do tworzenia i pisania dalej. Ja nie ustaję,nawet w chwilach zwątpienia. Jest ich coraz mniej, proporcjonalnie do tego, że Was jest coraz więcej. Nie chcąc Was zawodzić, dokładam wszelkich starań i poświęcam ogrom pracy nad zdjęciami, tematyką, szperaniem i wytwarzaniem, czegoś co sprawi przyjemność Waszym oczom, pozwoli się czegoś nauczyć lub mówią najprościej-zainspiruje. Wasza aktywność, to, to wspaniałe uczucie- "Paula, to ma sens"! Raz jeszcze- dzięki!

Nie przedłużając!


Poduchę od Wema Design:
Wygrywa:
____________________________________


Pudełko na herbatę od Latarenka:


Wygrywa:
___________________________________________________


Podstawkę od Crochet Man:


Wygrywa:

Pościel od Dwarazyosiem:

Wygrywa:

Zwycięzcom serdecznie gratuluję! Proszę o dane do wysyłki na adres email: refreszing@gmail.com. Na te informację czekam do środy wieczór. Jeśli jakaś gapa nie wyśle, to losuję drugi raz i wyniki podaję w czwartek! Tymczasem:)

Nie opuszczajcie mnie na długo, bo za chwilę zobaczycie moje wydanie skrzynek drewnianych, część mojego mieszkania i ponownie spotkają Was najpóźniej w czerwcu kolejne niespodzianki. Zainteresowani?


« Nowszy post Starszy post »

Komentarze