19.03.2015

Share week 2015,czyli kogo czyta Paula?

Dla mnie to dziewiczy rejs. Jestem takim świeżakiem w świecie blogów, że mogłabym nawet uznać iż nie powinnam brać udziału. Z drugiej jednak strony, czemuż by nie?

Na czym polega share week? To polecenie najlepszych naszym zdaniem blogów. Pomysłodawcą projektu jest Andrzej Tucholski z jestkultura.pl. Jakie są zasady? Zgodnie z cytatem ze strony autora:
"
 • Na swoim blogu / vlogu publikujesz materiał, w którym polecasz trzech innych autorów
 • Kryterium jest jakość, “ważność” danego blogera w Twoim życiu, jego lub jej wpływ na Twoje życie, efekt “wow” i inne niezwiązane z zasięgami sprawy
 • Link do swojego materiału-polecenia wrzucasz do komentarzy pod tym wpisem
 • Swoje polecenia z Twojego bloga/vloga przepisujesz też do formularza w tym wpisie
 • Dobrze się bawisz :)

 • "

  Dlaczego moim zdaniem ma to sens? 

  Cóż, pisząc każdy post zastanawiam się czy trafię na Czytelnika, którego zainteresuje? Jak dotrzeć do nowych osób, którym mam wrażenie lub/i nadzieję, mogłoby się spodobać to, co robię? Nie tak łatwo było zacząć i nie lekko jest przedzierać się przez gąszcz spływających w dzisiejszych czasach informacji w internecie. A uwierzcie, blogującej osobie, bardzo zależy aby ktoś tu się pojawiał. Zostawiał po sobie ślad. Nie mam na chwilę obecną szans spotkać Was twarzą w twarz i to jedyna forma kontaktu. I tak,jak "związek na odległość", bez komunikacji rozpada się;) I jaka jest peunta? Ano taka,że chcę Wam polecić, z trzech różnych powodów, trzy różne blogi, zgodnie z regulaminem zabawy, bez ustalonej ważności typów:
  1. Twoje DIY, czyli historia o polskiej Marcie Stewart...:

  ....Jak sama pisze o sobie autorka. Jeśli zastanawiacie się dlaczego polecam tak znanego bloga, to spieszę wyjaśnić. Po pierwsze Kasia jest fantastyczną osobą. Bezinteresownie, wielokrotnie pomagała mi kiedy zaczynałam się uczyć naprawdę podstawowych czynności (jak dodać zawijanie tekstu w poście :D). Nie poznawszy się jeszcze w realu, obcej dziewczynie udzieliła porad i pomocy. Dzięki niej pod nagłówkiem są  kategorie.
           A merytorycznie, nie emocjonalnie? Kasia prowadzi świetnego bloga i buduje swoje imperium. Jest wszechstronna, ale dokładna. Na jej blogu znajdziecie mnóstwo tutoriali. Szturmem zdobyła vine. Bardzo polecam jej kawałek internetu:) Jest moją inspiracją, jak żyć pasją i z pasji.


  2. Kasia, czyli Conchita Home:
  Niech Was nie zmyli zbieżność imion. Co czytam u Conchity? Arcyciekawe artykuły dotyczące np. wystaw i targów. Znajduję inspirację o metamorfozach mebli. Szperam w tygodniach kolorów, w tych cyklach, odnajduję zestawienia, kompozycje. I Kasia także lubi styl lat 60-tych więc po prostu jakbym śmiała nie czytać;) Napisała w jednym z komentarzy, pozwolę sobie zacytować:
  "
  Mi po prostu to sprawia ogromną przyjemność. To jest mój świat". Robić coś z pasji to najwyższa wartość. Odsyłam Was do Kasi.

  3. Majsterki, bo ja też jestem MAJSTERKĄ:
  A tutaj nie ma co gadać!Basia, Ala i Sylwia to trzy kobitki, które za nic mają "męskie czynności". Właśnie za to je uwielbiam. Wiertarki, młotki, opalarki nie są im obce. Są kreatywne i zdolne. Niedawno wystąpiły w telewizji (!). Wyobraźcie sobie, że tak już popularne dziewczyny napisały kiedyś do mnie maila (!!!) i wystąpiłam w ich wpisie o majsterkujących babeczkach. Była to dla mnie olbrzymia gratyfikacja i motywacja do działania dalej. 

  Podobnie jak Kasię z Twoje DIY, chciałabym kiedyś spotkać na warsztatach, Kasię-Conchitę na wystawie, tak z Majsterkami chcę dorwać jakiegoś mebla i szlifierkę! Bo lubię się uczyć i zachęcam Was do odwiedzenia ich blogów. W internecie jest mnóstwo zdolnych ludzi, których blogi nie funkcjonują bez Czytelników,czyli bez Was. Bądźcie więc obecni! Wymienione przeze mnie, wpisują się także w mój świat, więc mam nadzieję, poszerzycie horyzonty.

  Rzecz jasna, czytam więcej blogów, ale nie wolno ich wszystkich wymienić. Takie są zasady konkursu. Chciałam przedstawić trzy ważne dla mnie. Ale pozostałe, które odwiedzam, widzicie po prawej stronie w dziale "Ja czytam". O tutaj, właśnie ->.
  Jeśli chcecie być na bieżąco polubcie refreszing na facebooku, jestem też na instagramie oraz google+Będzie mi strasznie miło!
  Na fanjpejdżu poza "lubię to", warto kliknąć "obserwuj", wtedy nic Wam nie umknie:)  Zdjęcia nagłówków/logo pochodzą ze stron autorów,
  za co mam nadzieję nikt nie wysuszy mi głowy:)
  foto pierwsze:
  autor- Note Araujo
  « Nowszy post Starszy post »

  Komentarze